Сокіл здолав одного з лідерів чемпіонату

14 січня 2008, 17:28
0
6

Київський Сокіл у повторній виїзній зустрічі здобув перемогу над одним з лідерів чемпіонату - Дмитровом. Київський Сокіл і Дмитров у четвертій своїй зустрічі в рамках вищої ліги хокейного чемпіонату Росії були надзвичайно скромні.

Київський Сокіл у повторній виїзній зустрічі здобув перемогу над одним з лідерів чемпіонату - Дмитровом.

Київський Сокіл і Дмитров у четвертій своїй зустрічі в рамках вищої ліги хокейного чемпіонату Росії були надзвичайно скромні.

За три періоди й овертайм команди не зуміли забити жодної шайби. Перемогу Соколові в серії буліїтів приніс Дмитро Цируль. Вадим Селіверстов залишив ворота гостей недоторканими.

1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) - підопічні Олександра Сеуканда скромно, але ефективно провели повторну гру проти Дмитрова.

Наступний матч кияни зіграють дома. Їхнім суперником буде Кристал з Електросталі.

На даний момент кияни займають п'ятий рядок у турнірній таблиці вищої хокейної ліги Росії.

За матеріалами: Наш спорт