Збірна України з біатлону завоювала бронзову медаль в синглміксті

Sport bigmir,  6 лютого 2015, 17:03
0
276
Юлія Джима

Сьогодні, 6 лютого, в чеському Нове Мєсто збірна України з біатлону в одиночній змішаній естафеті завоювала третє місце.

Сьогодні стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто. Вперше в програмі змагань відбулася одиночна змішана естафета, в якій наша збірна у складі Юлії Джими і Артема Тищенка посіла третє місце.

Збірній України не вистачило всього декількох секунд, щоб на фініші випередити команду Норвегії. А переможцем у сінглміксте стала збірна Росії, випередивши найближчого конкурента на 21 секунду.

Відзначимо, що наші біатлоністи принесли жіночій і чоловічій команді по 90 очок у кубок націй. З урахуванням пропуску естафети збірної Італії, жіноча команда піднімається на 6-у позицію і наближається до збірної Франції.