NBA: Горе переможеним

17 січня 2008, 15:20
0
3

Повернення до складу Майамі Шакіла О'Ніла не врятувало команду від 11-ї поразки поспіль. Скніє в підвалах таблиці й Сіетл, який зазнав минулої ночі хворобливої поразки від Нью-Орлеана.

Майамі - Чикаґо - 96:126 (23:34, 30:24, 26:35, 17:33)

М:  Ш.О'Ніл - 24 + 10 підборів. Вейд - 24. Вільямз - 17

Ч:  Ґордон - 24. Сміт - 23. Денґ - 21

Майамі вчергове оскандалилися перед рідними трибунами. Сил у Хіт вистачило лише на дві чверті й три хвилини, коли на табло був іще припустимий рахунок 63:60 на користь гостей із Чикаґо. Не врятувало команду Пета Райлі й повернення до складу Шакіла О'Ніла - легендарний центровий закінчив матч достроково з перебором фолів, набравши в підсумку 24 очки й зробивши 10 підборів.

Поразка від Буллз стала для Майамі 11-ою поспіль. Вирішальний ривок 10:3 гостям дався в дебюті третьої чверті - згодом вони тільки нарощували перевагу, згадуючи осінь 2006 року, коли розгромили тодішніх чемпіонів NBА в першому матчі сезону. Нинішній стан справ для обох команд похмурий: поки що вони не можуть навіть мріяти про плей-офф, у якому не раз перетиналися в останні роки.

Торонто - Сакраменто - 116:91 (22:28, 36:22, 32:20, 26:21)

Т: Бош - 31 + 9 підборів. Дельфіно - 26. Кальдерон - 17 + 14 передач. Паркер - 12

С: Мартін - 22. Біббі - 19. Міллер - 16

Лідери Сакраменто Майк Біббі й Рон Артест повернулися в команду до виїзного матчу проти Торонто, але це не вберегло Королів від поразки Репторз. У складі канадців черговий суперматч провів Кріс Бош - він набрав 31 очко, промазавши лише один раз за всю гру. Вирішальний ривок 12:4 господарі зробили в дебюті другої половини, після чого довели свою перевагу до 23 очок і спокійно дограли матч.

Шарлотт - Орландо - 99:93 (20:26, 21:30, 34:19, 24:18)

Ш:  Воллес - 36 + 14 підборів. Річардсон - 26. Керролл - 13
О:  Говард - 24 + 21 підбір. Арройо - 17. Туркоґлу - 16

Шарлотт зробила вдома неймовірний камбек у матчі з Орландо. Упродовж третьої чверті господарі поступалися 19 очками, але зусиллями Джеральда Воллеса, для якого нинішній сезон є як ніколи успішним, і снайпера Джейсона Річардсона змогли відіграти дефіцит і вийти вперед за 8:20 до кінця зустрічі.

Точними кидками через дугу й стовідсотковою реалізацією штрафних наприкінці матчу Бобкетс добули першу в сезоні перемогу над Меджик. Наставник гостей був розгніваний й розкритикував своїх опіканців за 18 втрат, дивуючись, як можна було за такий короткий відтинок часу розгубити величезну перевагу.

Індіана - Ґолден Стейт - 125:117 (18:29, 33:26, 28:38, 46:24)

І: Ґрейнджер - 29 очок + 9 підборів. Данліві - 24 + 9 підборів. Раш - 19
Г: Девіс - 24. Гаррінґтон - 22. Барнз - 18

Ключовим фактором у двобої між Індіаною й Ґолден Стейт, де суперники всю гру дотримувалися стилю "бий-тікай, не озираючись на кільце", стали підбори. Господарі зробили їх на 20 більше, отримавши кілька додаткових шансів в атаках і компенсувавши тим самим свої 24 втрати. До того ж, Пейсерз у четвертій чверті без промахів били штрафні, а от Ворріорз реалізували лише 4 з 11 зі статичного стану.

Нью-Джерсі - Нью-Йорк - 105:111 (33:18, 22:34, 23:34, 27:25)

Н-Д: Картер - 26 очок. Джефферсон - 22. Бун - 18 + 12 підборів

Н-Й: Кроуфорд - 35 + 8 передач. Рендольф - 24 + 11 підборів. Каррі - 17, Кідд - 10+17 передач

Коливання маховика у двобої між Нью-Джерсі й Нью-Йорком завершилися врешті перемогою багатшого клубу. Господарі впевнено розпочали двобій, перегнавши на 15 очок суперників після першої чверті, перервавши тим самим традицію довго втягуватися в гру. Однак у другій чверті гості зуміли скоротити відставання до трьох очок, а в другій половині вирвалися вперед 94:79.

Нетс продемонстрували волю й характер, зумівши відіграти 15-очкове відставання в четвертій чверті - за 2:42 до кінця Річард Джефферсон врятував свою команду.

За хвилину до фінальної сирени при рівному рахунку Джамал Кроуфорд наважився на кидок через дугу й потрапив. У відповідь Джейсон Кідд спробував зрівняти рахунок, але був неточний. Потім Зак Рендольф з лінії штрафних закріпив успіх Нікс, який став для команди Айзеї Томаса третім поспіль.

Бостон - Портленд - 100:90 (19:19, 24:26, 31:24, 26:21)

Б: Аллен - 35. Ґарнетт - 26. Пірз - 12 + 8 підборів

П: Рій - 22. Аутло - 17. Джонз - 17

Незважаючи на відсутність у складі розігрувача Раджона Рондо (у нього проблеми зі спиною), Бостон зумів обіграти на своєму майданчику Портленд. Вирішальний внесок у перемогу зробив снайпер Рей Аллен, який набрав 35 очок - найкращий результат у сезоні.

Мілуокі - Атланта - 87:80 (23:21, 22:24, 20:20, 22:15)

М: Боґут - 21 + 10 підборів. Редд - 17. Цзіньлянь - 16

А: М. Вільямз - 22. Сміт - 19 + 7 блок-шотів. Джонсон - 12

Захист Мілуокі дозволила Атланті закинути всього лише 2 з 17 м'ячів за гру (у четвертій чверті). Бакс одержали 16-у перемогу в сезоні, скоротивши відставання від Гоукс до однієї перемоги.

Нью-Орлеан - Сіетл - 123:92 (30:18, 35:28, 30:29, 28:17)

Н: Стояковіч - 23. Вест - 19 + 11 підборів. Парґо - 18

С: Дюрант - 20. Вотсон - 17 + 11 передач. Щерб'як - 14

Нью-Орлеан каменя на камені не залишив від оборони Сіетла, набравши 123 очки й реалізувавши при цьому 12 з 22 кидків через дугу.