Біатлон: німецький тріумф у гонці переслідування на чемпіонаті світу, українці – поза десяткою

Sport bigmir,  8 березня 2015, 19:55
0
232
Лессер фінішував першим

Німецький біатлоніст Ерік Лессер жодного разу не промахнувся і першим перетнув фінішну межу.

Лессер стартував п'ятим, але вже після другого кола захопив лідерство. Німець був точним і досить швидко пішов у відрив, тоді як за інші місця на подіумі розв'язалася більша боротьба.

Антон Шипулін стартував з 18-тої позиції, однак росіянин поліпшував своє становище, а вдало пройдений останній рубіж дозволив йому випередити на фінішному спурті норвежця Тар'єя Бе, який завоював бронзу.

Лідер нашої збірної, Сергій Семенов, стартувавши з 26-тої позиції, зумів фінішувати одинадцятим, припустившись лише одного промаху. Два інших українських біатлоністи – Дмитро Підручний та Олександр Жирний фінішували на 43-му і 44-му місці.