Визначилися всі чвертьфіналісти Australіan Open

21 січня 2008, 16:19
0
5

У понеділок на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу були зіграні заключні матчі 1/8 фіналу в чоловічому та жіночому одиночному розряді, за підсумками яких залишилися 16 найсильніших спортсменів, які боротимуться за перемогу на престижному турнірі.

Останніми в 1/4 фіналу пробилися третя ракетка турніру серб Новак Джокович та посіяний під п'ятим номером іспанець Давид Феррер.

Джокович узяв гору над 19- м сіяним австралійцем Ллейтоном Хьюїттом - 7:5, 6:3, 6:3, який був головною австралійською надією на турнірі. Двобій тривав трохи більше 2 годин і 25 хвилин.

На початку першого та другого сетів Хьюїтту вдавалося брати подачу суперника, але в підсумку сербський спортсмен довів обидві партії до перемоги. У третьому сеті перевага Джоковича була більш значною, і він виграв матч, у черговий раз взявши подачу Хьюїтта.

Тепер Джокович боротиметься за вихід до півфіналу з Давидом Феррером ( 5-й номер посіву). Іспанець обіграв свого співвітчизника Хуана Карлоса Ферреро - 7:5, 3:6, 6:4, 6:1.

1/4 фіналу. Чоловіки

Роже Федерер (Швейцарія) - Джеймс Блейк (США)

Новак Джокович (Сербія) - Давид Феррер (Іспанія)

Жо-Вільфрід Тсонга (Франція) - Михайло Южний (Росія)

Яркко Ніємінен (Фінляндія) - Рафаель Надаль (Іспанія)

1/4 фіналу. Жінки

Жюстин Енен (Бельгія) - Марія Шарапова (Росія)

Олена Янкович (Сербія) - Серена Вільямс (США)

Венус Вільямс (США) - Ана Іванович (Сербія)

Даніела Хантухова (Словаччина) - Агнешка Радванська (Польща).

До 1/4 фіналу парного розряду вийшов український дует сестер Олени та Катерини Бондаренко. До 1/8 фіналу українки повинні були зіграти проти американсько-словацької пари Ліндсей Девенпорт/Даніела Хантухова, але суперниці сестер Бондаренко знялися з турніру.

У чвертьфіналі Олена та Катерина протистоятимуть першій парі турніру - Кара Блек (Зімбабве)/Ліз Хубер (США). Саме ця пара в 1/8 фіналу вибила з боротьби інший український дует - Марія Коритцева/Тетяна Перебийніс із рахунком 2:0 (6:2, 6:2).

За матеріалами: Lenta.ru, РІА Новини, Федерація тенісу України