Australіan Open: Серена Вільямз вибула

22 січня 2008, 10:52
0
6

Минулорічна переможиця відкритого чемпіонату Австралії з тенісу американка Серена Вільямз не змогла захистити свій титул. У чвертьфіналі нинішнього розіграшу вона програлу матч із сербкою Єленою Янковіч з рахунком 3:6, 4:6.

Зустріч Вільямз-Молодшої, посіяної на турнірі під сьомим номером, і третьої ракетки Australіan Open Янковіч тривала 1 годину й 39 хвилин.

Американка впродовж матчу діяла активніше й гостріше суперниці, потужніше подавала й частіше виходила до сітки, але про цьому припустилася набагато більше невимушених помилок.

У другому сеті Серена Вільямз весь час відігравалася, у тому числі й на подачі суперниці при рахунку 3:5, але в наступному геймі помилки, яких американка припустилася на своїй подачі, принесли перемогу сербській спортсменці.

У півфіналі Єлена Янковіч зіграє з переможцем матчу Жустін Енен - Марія Шарапова. Ця зустріч на разі триває.