Кубок УЛЄБ: Гостьова перемога приносить Азовмашу вихід із групи

22 січня 2008, 23:02
0
6

Маріупольський Азовмаш провів свій останній матч у розіграші Кубку УЛЄБ. Суперником українців був німецький Скайлайнерс.

Сьогоднішня зустріч була однією з найважливіших для маріупольців цього сезону. Шанси на перемогу були великі, адже команда з Франкфурту не виграла жодного матчу на європейській арені. Разом із тим,  не можна було недооцінювати німців, оскільки франкфуртці не збиралися завершувати турнір із нулем в графі  "перемоги". Азовмашу не зміг допомогти снайпер команди - Томас Деліникайтіс.

У першій половині зустрічі Азовмаш зустрів серйозний опір, і результат - відставання маріупольців в 4 очки, з яким вони пішли на перерву після другої чверті. У третій чверті клубу з Франкфурту був завданий вирішальний удар - українці перемогли з рахунком 24:12. Надалі вони грамотно не дозволяли суперникові ліквідувати дистанцію. Підсумкова перемога 72:63 - вихід із групи Кубку УЛЄБ.

Скайлайнерс - Азовмаш - 63:72 (15:16, 20:15, 12:24, 16:17)