NBА: Фінікс тріумфує

23 січня 2008, 12:49
0
3

Минулої ночі в NBА відбулося всього два матчі, у яких запеклої боротьби вболівальники не побачили: Сакраменто вдома виграло в Нью-Джерсі, а Фінікс розпочав виїзне турне впевненою перемогою над Мілуокі.

Мілуокі - Фінікс - 105:114 (24:30, 38:24, 21:23, 22:37)

М: Редд - 28 очок. Боґут - 19 + 13 підборів. Сіммонз - 15

Ф: Неш - 37 + 10 передач. Стаудмаєр - 19 + 12 підборів. Белл - 19

Фінікс зміцнив своє лідерство на Заході, одержавши 4-у перемогу поспіль. Опіканці Майка Д'Антоні розпочали виїзне турне матчем із Мілуокі й, показавши дивовижну точність через дугу (46% проти 25% у суперника), святкували перемогу.

Бакс змогли триматися на одному рівні з Санз протягом  трьох чвертей, але в останній пропустили ривок 29:13. Найкращий матч у сезоні провів розігрувач гостей Стів Неш, який набрав 37 очок.

Повернувся в склад Фінікс Ґрант Гілл: йому дали зіграти 27 хвилин. З-поміж господарів у матчі не взяв участі травмований розігрувач Мо Вільямз: його підміняли Ройал Айві й Чарлі Белл.

Сакраменто - Нью-Джерсі - 128:94 (36:25, 28:22, 33:26, 31:21)

С: Артест - 27. Мартін - 19. Біббі - 15

Н: Картер - 21 + 8 передач. Джефферсон - 18. Аллен - 14

Сакраменто провели, мабуть, найкращий матч у нинішньому сезоні, розгромивши Нью-Джерсі на рідному майданчику. Кінґз встановили особистий рекорд результативності цього сезону, закинули при цьому 58% кидків, з яких 15 - потрапляння через дугу.

На жаль, у першій чверті травму голеностопа отримав форвард господарів Джон Селмонз і залишив майданчик. Нетс програли вже 5- й матч поспіль і йдуть на антирекордну серію сезону. Гості поступилися на підборах 29 проти 41, їхня молода надія Джош Бун не зміг жодного разу потрапити за всю гру. Був як ніколи далекий від традиційного тріпл-дабла Джейсон Кідд - лише 5 передач і 2 підбори.