Шарапова вийшла у фінал Australіan Open

24 січня 2008, 09:25
0
5

Марія Шарапова вийшла у фінал Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. У четвер росіянка, посіяна під 5- м номером, у півфіналі обіграла третю ракетку змагань Олену Янкович із Сербії.

Як і у чвертьфінальному матчі з першою ракеткою світу бельгійкою Жюстін Енен Шарапова запропонувала Янкович дуже високий темп гри. Сербська тенісистка в перших двох геймах намагалася зав'язати боротьбу, але росіянка виграла вирішальні м'ячі, а потім повела в рахунку 5:0.

У цей момент Шарапова почала припускатися невимушених помилок, чим скористалася суперниця, яка взяла три гейми поспіль і скоротила відставання. Однак у вирішальному геймі першої партії російська тенісистка впевнено взяла свою подачу й довела сет до перемоги.

Друга партія почалася з того, що Шарапова зробила брейк, взявши подачу Янкович. Після цього сербка взяла медичний тайм-аут, поскаржившись на біль у спині. Одержавши необхідну допомогу, Янкович продовжила гру, але чинити опору суперниці не змогла, вигравши єдиний гейм. Підсумковий рахунок матчу - 6:3, 6:1 на користь Шарапової. Це четверта перемога росіянки над сербкою у п'ятій очній зустрічі.

Після закінчення гри в інтерв'ю телеканалу НТВ+ Теніс переможниця зазначила, що намагалася не звертати увагу на поведінку суперниці, яка постійно показувала, що грає не на повну силу через болі в спині. "Іде другий тиждень турніру Великого шолома й в усіх все болить, навіть у мене. Просто я цього не показую й не загострюю уваги", - зазначила Шарапова.

Росіянка наголосила, що могла виграти й більш упевнено, але за рахунку 5:0 у першому сеті втратила концентрацію. Вона сказала також, що сподівається на власний досвід перемог у турнірах Великого шолома, оскільки жодна  з її можливих суперниць за фіналом жодного разу в кар'єрі не перемагала на турнірах такого рівня.

Торік Шарапова також пробилася у фінал Australіan Open, але програла американці Серені Вільямс. У нинішньому році вирішальний матч у жіночому одиночному розряді відбудеться в суботу, 26 січня.