Кубок Італії: Ювентус дав відсіч Інтеру

24 січня 2008, 12:59
0
5

Центральний матч 1/4 фіналу Кубка Італії з футболу, у якому на міланському стадіоні Сан- Сіро зустрічалися Інтер та Ювентус, не виявив переможця.

За 11 хвилин до закінчення зустрічі міланська команда вела з рахунком 2:0, але Ювентус зумів відіграти обидва голи.

Обидві команди підійшли до гри з кадровими втратами. В Інтера не грали основний воротар Жуліо Сезар і найсильніший нападник Златан Ібрагімович, а в Ювентуса не грав кращий воротар світу Джанлуїджи Буфон.

Уже на початку зустрічі Інтер залишився в меншості: за грубий фол проти капітана туринців Алессандро дель Пьєро був вилучений аргентинський захисник міланської команди Ніколас Бурдіссо. Незважаючи на це, господарі володіли перевагою й до середини другого тайму забили два голи.

Обидва м'ячі у складі Інтера забив аргентинський форвард Хуліо Рікардо Крус, який проводить кращий сезон у міланському клубі. Однак, Ювентус зумів відігратися на останніх хвилинах матчу. У складі Старої синьйори відзначилися дель Пьєро та Жан- Ален Бумсонг. Відповідний матч відбудеться через тиждень у Турині на Делле Альпі.

В інших матчах Рома зіграла внічию із Сампдорією - 1:1, а Удінезе переграв Катанью з рахунком 3:2.