Новак Джокович став чемпіоном Australian Open

27 січня 2008, 15:08
0
4

Сербський тенісист Новак Джокович виграв відкритий чемпіонат Австралії, що завершився в Мельбурні.

У фінальному матчі третій номер світового рейтингу обіграв француза Жо-Вільфріда Тсонга в чотирьох сетах – 4:6, 6:4, 6:3, 7:6 (7:2).

У вирішальному матчі турніру перевага спочатку була на боці француза, що діяв сильніше і точніше. Тсонгу вдалося виграти перший сет, але в другому він програв свою подачу, і цього брейка Джоковичу виявилося досить, щоб зрівняти рахунок по партіях.

У третьому сеті ініціатива була вже з боку серба, який зумів узяти дві подачі суперника. Вирішальною стала четверта партія. Обидва тенісисти зуміли втримати свою подачу і перевели гру в тай-брейк. У цей момент позначився клас Джоковича, який не квапився, на відміну від француза, і не робив випадкових помилок.

Нагадаємо, що на шляху до фіналу сербський тенісист вибив із боротьби першого номера світового рейтингу швейцарця Роже Федерера, а француз змусив поступитися ракетку другого тенісиста планети іспанця Рафаеля Надаля.

Зазначимо, що для Джоковича це перша в кар’єрі перемога на турнірах із серії Великого шолома. До цього він грав у фіналі US Open-2007, але поступився Федереру. За перемогу на кортах Мельбурна серб одержав 1,2 мільйони доларів.