Мати Джоковича застерігає Федерера

30 січня 2008, 18:42
0
8

Мати переможця Відкритого чемпіонату Австралії Новака Джоковича вважає, що її син незабаром змістить Роджера Федерера із трону в чоловічому тенісі, повідомляють австралійські ЗМІ.

На думку Діжани Джокович, дні 26-річного Федерера на чолі рейтингу Асоціації тенісистів- професіоналів злічені. "Як кажуть у таких випадках, король помер, хай живе король", - заявила мати 20-річного чемпіона.

За словами матері сербського тенісиста, поворотним моментом у кар'єрі її сина став фінал US Open-2007, у якому Джокович програв Федереру.

"Після того матчу мій чоловік сказав, що це остання перемога Роджера над Новаком. І він має рацію. Відтоді Новак став набагато сильнішим, насамперед психологічно, він почав бити Федерера його ж зброєю, виграючи найважливіші очки", - зазначила Діжана Джокович.

Сербський тенісист Новак Джокович виграв відкритий чемпіонат Австралії, що завершився в Мельбурні. У фінальному матчі третій номер світового рейтингу обіграв француза Жо- Вільфріда Тсонга в чотирьох сетах - 4:6, 6:4, 6:3, 7:6 (7:2). На шляху до фіналу сербський тенісист вибив з боротьби першого номера світового рейтингу швейцарця Роджера Федерера, а француз змусив зачохлити ракетку другого тенісиста планети іспанця Рафаеля Надаля.

Швейцарець Роджер Федерер беззмінно очолює рейтинг АТP із 2 лютого 2004 року. На даний момент у його активі 6630 очок, а у Джоковича, який посідає третє місце - 5165 рейтингових балів.