NBA: Хорнетс зупинені

31 січня 2008, 12:11
0
2

Минулої ночі перервалася казка для Нового Орлеана - серія з 9 перемог Шершнів була перервана Голден Стейт.

Нью-Орлеан - Голден Стейт - 103:116 (26:32, 28:26, 31:32, 18:26)

Н: Пол - 28 + 12 передач. Уест - 24 + 12 підборів. Стоякович - 20 + 10 підборів

Г: Джексон - 26. Девіс - 23 + 9 передач. Барнс - 17

Закінчилася казка для команди з міста-господаря всезоряного уїкенда Нью-Орлеана. На позначці в 9 перемог переможна серія Хорнетс була перервана Голден Стейт, чий напад закинув 52% кидків, зробивши при цьому всього 6 втрат. Вирішальний ривок 11:2 удався Уорріорс у заключній чверті, а їхній лідер Берон Девіс відзначився 6 трьохочковими влученнями.

Орландо - Майамі - 107:91 (30:25, 33:27, 20:24, 24:15)

О: Туркоглу - 27 + 12 підборів. Льюїс - 19 + 8 підборів. Ховард - 16 + 13 підборів

М: Девіс - 21. Джексон - 14. Куїнн - 14

Майамі залишилося без трійки гравців основи (Шакіл О'Ніл, Удоніс Хаслем і Дуейн Уейд) перед флоридським дербі з Орландо й у підсумку поступилося за всіма статтями, хоча Меджик і підтримували вогник інтриги аж до 38- й хвилини, коли організували переможний ривок 18:1. Господарі здійснили 16 втрат проти всього лише 5 у суперника, але тотальне домінування під щитом (52 підбора проти 29) виявилося вагоміше цих помилок.

Торонто - Вашингтон - 122:83 (28:23, 33:18, 34:23, 27:19)

Т: Барньяні - 19. Бош - 16. Паркер - 15

В: Стівенсон - 16. Мейсон - 14. Блатч - 12

Торонто відсвяткувало вдома велику перемогу над Вашингтоном у бек-ту- бек серії. 39 очок підсумкової переваги Репторс повторили їхнє досягнення в далекому 2002 році. Господарі стартували ривком 12:0, а до кінця першої половини вже вели з перевагою у 20 очок й без проблем довели зустріч до перемоги, реалізувавши 57% кидків із гри.

Філадельфія - Мілуокі - 112:69 (27:18, 24:14, 26:15, 35:22)

Ф: Ігуодала - 18. Янг - 14 + 8 підборів. Міллер - 14

М: Айві - 17. Уїльямс - 14. Віллануева - 10

Ще один розгром відбувся у Філадельфії, де Сіксерс домоглися підсумкового розриву в 43 очка з одним із претендентів на вихід у плей- офф - Мілуокі. Тепер господарям потрібно провести наступні 7 з 8 ігор вдома, що дозволить їм поборотися самим за вихід у першу вісімку Сходу. Бакс виглядали інертними та пасивними, команда була явно не мотивована й просто відбувала номер на майданчику. У підсумку гості зробили 19 втрат і реалізували лише 38% кидків.

Міннесота - Чикаго - 83:67 (8:14, 25:20, 30:18, 20:15)

М: Джефферсон - 26 + 20 підборів. Гомес - 25 + 10 підборів

Ч: Хайнріх - 14 + 9 передач. Сефолоша - 14 + 8 підборів. Ноа - 10 + 8 підборів

Чикаго зробило сенсацію, поступившись на виїзді аутсайдерові Міннесоті. Незважаючи на всього лише 6 влучень із 28 кидків номінальних  господарів, Марко Ярича, Себастьяна Телфейра та Ренді Фойє Тімбервульвс домоглися великої перемоги, лімітувавши суперника 33% влучень і змусивши того зробити 22 втрати.

Мемфіс - Денвер - 102:106 (29:22, 23:32, 26:19, 24:33)

М: Гей - 30 + 10 підборів. Міллер - 22 + 8 підборів. Лоурі - 19

Д: Айверсон - 32 + 12 передач. Картер - 18. Клейза - 15

Денвер вирвав перемогу на виїзді в Мемфіса. Поступаючись 5 очками за 3:12 до кінця матчу, Наггетс почали рятівний ривок 12:2, а Аллен Айверсон на останніх секундах закріпив успіх гостей з лінії штрафних. Містер замок Маркус Кембі зустрів гідного опонента в особі Дарко Мілічича - в обох по 5 блок- шотів, але в Маркуса 19 підборів проти 16 і два перехоплення. У господарів зустріч пропустив По Газоль.

Юта - Нью-Йорк - 100:89 (26:18, 25:22, 29:28, 20:21)

Ю: Дер. Уїльямс (22 очка + 12 передач), Бузер (17 + 9 підборів)

Н: Кроуфорд (26 + 9 передач), З. Рендольф (23 + 8 підборів)

Прямий конкурент Денвера - Юта вдома, як і очікувалось, здолала Нью-Йорк, створивши вагомий двозначний заділ уже в першій половині зустрічі. У складі переможців 11 очками, 4 підборами, 2 передачами та 3 перехопленнями відзначився Андрій Кириленко.