Російська збірна - чемпіон світу з бенді

4 лютого 2008, 12:02
0
7

Збірна Росії з хокею з м'ячем (бенді) виграла домашній чемпіонат світу. У неділю росіяни здобули перемогу в фіналі над збірною Швеції - 6:1.

Уже до 25-ої хвилини першого тайму росіяни забили шведам чотири м'ячі. Двічі "сказав своє слово" Олександр Тюкавін, ще по голу забили Іван Максімов і Рінат Шамсутов. Через три хвилини Юнас Едлінґ відіграв один м'яч, однак більшого шведська команда домогтися не змогла.

На 55-й хвилині другого тайму в росіян вирізнився Сергій Обухов, а на 78-й хвилині Іван Максімов оформив дубль і поставив крапку в матчі. Таким чином, збірна Росії третій рік поспіль стає чемпіоном світу в хокеї з м'ячем. Взагалі ж у росіян п'ять золотих нагород.

Раніше в матчі за третє місце збірна Фінляндії переграла команду Казахстану - 8:3.

Чемпіонат світ-2008 з бенді проходив у Москві з 26 січня до 3 лютого.