Мілан залишився без бразильських джокерів

4 лютого 2008, 14:59
0
3

У неділю, 3 лютого, після матчу Серії А Фіорентіна - Мілан, футболісти гостей Алешандре Пато та Кака одержали травми. Кака ушкодив ліве коліно, а Пато підвернув правий гомілкостоп.

У матчі з Фіорентиною Кака з'явився на поле у стартовому складі й був замінений на 81- й хвилині у зв'язку із травмою. Пато вийшов на заміну на 66- й хвилині, а через 11 хвилин забив переможний гол своєї команди, після чого одержав ушкодження, але дограв зустріч до кінця.

Головний тренер міланської команди Карло Анчелотті заявив, що лікарям знадобиться 48 годин, щоб оцінити серйозність травм.

"У нас знову надзвичайна ситуація. Джилардіно дискваліфікований через перебір жовтих карток. Сподіваємося, що Індзагі або Роналдо зможуть відновитися до наступної неділі", - сказав Анчелотті.

У неділю, 3 лютого, Мілан у гостях обіграв Фіорентіну з рахунком 1:0. Єдиний гол на 77- ій хвилині забив бразильський форвард Алешандре Пато. Після цієї перемоги міланська команда піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці італійської першості.

За матеріалами: Lenta.ru, Чемпіонат.Ру