Українська молодіжка програла шведам

6 лютого 2008, 11:12
0
7

Молодіжна збірна України програла свій перший матч товариського турніру в Португалії.

Україна (U-21) - Швеція (U-21) - 0:1

Гол: Тойвонен (75)

Україна: Каніболоцький (Непогодов, 46), М.Пашаєв (Бідловський, 61), Зоря (Шевель, 46), Курілов (Селін, 46), Баришніков (Момотенко, 46), Лугачов (Чеснаков, 46), Вовкодав (Зайнчковський, 46), Степаненко (Голодюк, 66), Семененко (Степанишин, 46), Льопа (Макаренко, 57), Лисенко (Бідний, 46)

Після призначення Олексія Михайличенка на посаду наставника національної збірної України молодіжка офіційно не має головного тренера. У Португалію молодь повіз голова Комітету національних збірних ФФУ Володимир Мунтян.

У першому таймі на полі виступали лише п'ятеро футболістів, які мають досвід гри на рівні молодіжної збірної - Лепа, Лисенко, Максим Пашаєв, Степаненко. Кілька разів українці були близькі до успіху.

У другому таймі Володимир Мунтян кардинально поміняв склад команди, давши можливість пограти футболістам, з яких буде формуватися команда на 2011 рік. Дії українців стали несинхронними.

Удар зі штрафного Тойвонена голкіпер Марселя Дмитро Непогодов відбити не зміг. Як результат - поразка 0:1.