WTA: Українська сенсація в Парижі

6 лютого 2008, 11:28
0
7

У Парижі на тенісному турнірі серії WTA Open gaz de France Катерина Бондаренко провела блискучий матч проти 11-ої ракетки світу росіянки Надії Петрової й перемогла відомішу суперницю й дотеперішню переможницю цього турніру в трьох сетах 7:6, 3:6, 6:4.

"Я прилетіла сюди лише сьогодні вранці, тож у такому напруженому графіку виступів і перельотів було важливо зібратися з силами й показати свою найкращу гру. Я не мала чіткої стратегії гри проти Петрової, я просто намагалася тримати м'яч у грі та грати правильні моменти до останнього... У третьому сеті було важко, але за рахунку 2:4 я впоралася і з утомою, і з емоціями та перемогла!" - сказала Катерина Бондаренко на прес-конференції після двобою.

Вигравши перший сет 7:6, Бондаренко чудово грала й на початку другого. А от у Надії Петрової гра не клеїлася, і після чергової прикрої помилки на корті вона в серцях кинула ракетку. За рахунку 2:2 росіянка взяла свою подачу, а потім уперше виграла подачу Бондаренко - 2:4. Українка з боєм відіграла одне очко (3:4), потім вела 40:15 на своїй подачі.... але поступилася спочатку в геймі, а потім і в сеті.

У драматичному третьому сеті ситуація повторилася. За рахунку 2:2 Петрова взяла два гейми й рахунок став загрозливим - 2:4. Бондаренко була недалека від поразки, але відігравала гейм-боли та брала вгору на гойдалці більше-менше. Виграла три гейми, а за рахунку 5:4 з другого матч-бола вийшла вперед і переграла 11-у ракетку світу.

У другому колі на турнірі в Парижі одна з одною зіграють Катерина Бондаренко і Юліана Федак. Федак сьогодні з рахунком 7:6, 4:6, 6:2 переграла італійку Карін Кнапп.

У минулі вихідні Катерина Бондаренко допомогла національній команді України перемогти збірну Бельгії в матчі Другої Світової групи Кубка Федерації.