Минулої ночі в NBА відбувся переможний дебют По Газоля в складі Лос-Анджелес Лейкерз. Клівленд вдруге в цьому сезоні здолав Бостон, а Сан-Антоніо в ослабленому складі здолав Індіану.

Нью-Джерсі - Лейкерз - 90:105 (27:26, 20:21, 24:28, 19:30)

Н: Картер - 27 очок. Нахбар - 19 + 10 підборів. Джефферсон - 12, Кідд - 11 + 10 передач + 5 підборів

Л: Фішер - 28. Газоль - 24 (10 з 15 з гри) + 12 (6 у нападі) підборів + 4 передачі, Радмановіч - 16 + 5 підборів, Одом - 14 + 15 підборів + 5 передач, Брайант - 6 очок + 8 передач + 5 підборів + 2 перехоплення + 2 блок-шоти + 7 втрат

Прибулець із Мемфіса По Газоль зробив дабл-дабл у першому ж матчі за свій новий клуб Лос-Анджелес Лейкерз. Команда Філа Джексона на виїзді зустрічалася з Нью-Джерсі - супермотивованим суперником, який бореться, щоб потрапити в плей-офф від Сходу.

Лише в останній чверті гостям вдалося зломити опір суперника, і  У невагомості (Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))вирішальний внесок зробив саме Газоль, бо Кобі Брайант зміг набрати лише 6 очок і зробив 7 втрат - один із найгірших показників у кар'єрі снайпера каліфорнійців.

Індіана - Сан-Антоніо - 89:116 (36:34, 23:25, 9:22, 21:35)

І:  Ґрейнджер - 16 очок. Мерфі - 15. Дінер - 14

С: Дункан - 19 + 15 підборів. Вон - 16. Джинобілі - 15, Стаудемаєр - 11

Чемпіон Асоціації Сан-Антоніо не входить навіть у першу трійку на Заході, посідаючи 6-е місце, але при цьому на виїзді б'є кандидата в плей-офф від Сходу Індіану з небаченою легкістю.

У складі Сперсз знову був відсутній Тоні Паркер, однак партнери немов і не помітили втрати бійця. Підписаний днями Деймон Стаудемаєр зайняв місце в стартовому складі на позиції розігрувача й у підсумку зумів набрати 11 очок, хоч і не дав жодної передачі.

Сперз зібрали 45 підборів проти 27 в суперника й реалізували 54% кидків. При цьому суперник у першій половині матчі атакував з 68% точності, але зумів лише зрівнятися з ним перед великим ривком. У третій чверті Пейсерз реалізували 1 кидок з 11, пропустивши ривок гостей 18:2, після чого інтриґа матчу зникла.

Філадельфія - Вашинґтон - 101:96 (23:25, 26:31, 24:27, 28:13)

Ф: Іґудала - 20. Янґ - 17 + 9 підборів. Карні - 16

В: Стівенсон - 19. Гейвуд - 18 + 8 підборів. Джемісон - 16 + 14 підборів

Філадельфія змогла вдома відіграти впродовж четвертої чверті 12- очкове відставання у Вашинґтона й здобути перемогу. Лише 5 з 20 кидків гостей в останній чверті досягли мети, при цьому Візардз мали 7 втрат. До того ж, Семюель Деламберт у жорсткій сутичці вибив із гри Дешона Стівенсона. Олексій Печеров не грав за рішенням тренера.

Клівленд - Бостон - 114:113 (36:35, 28:31, 28:21, 22:26)

К: Джеймс - 33 + 9 підборів + 12 передач. Ілґаускас - 21 + 10 підборів. Х'юз - 18

Б: Аллен - 24. Рондо - 20. Пірз - 19

Ґлен Девіс (Photo by Garrett W. Ellwood/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))Клівленду знову вдалося обіграти лідера Сходу Бостон, який грав на виїзді без одного зі своїх лідерів - Кевіна Гарнетта. Наприкінці зустрічі Селтікс зуміли відіграти 8-очкове відставання від суперника, але зайва концентрація уваги на Леброні Джеймсі дозволила його партнерові Айре Ньюблу данком зробити рахунок 112:108 за хвилину до кінця.

Коли розрив знову скоротився до двох очок, Деніел Гібсон вибив м'яч з рук Реджона Рондо й передав його Жидрунасу Ілґаускасу, на якому бостонці навмисно зфолили. Литовський центровий спокійно реалізував обидва штрафних, а триочковое влучення Джеймса Поузі водночас із сиреною лише підсолодило пігулку Селтікс.

Мемфіс - Мілуокі - 97:102 (31:23, 23:27, 19:28, 24:24)

Мем: М.Міллер - 32. Гей - 21. Мілічіч - 11 + 12 підборів

Міл: Мо Вільямз - 32. Белл - 17. Віллануева - 16 + 16 підборів

Мемфіс вдома впустив 5-очкову перевагу над Мілуокі наприкінці  двобою й поступився ослабленому травмами Майкла Редда й Джинліана суперникові. Руді Гей і Майк Міллер мали добрі шанси перевести зустріч в овертайм на останніх секундах, але їхні триочкові спроби мети не досягли.