Українські синхроністки завоювали золото чемпіонату Європи

Sport bigmir,  13 травня 2016, 20:11
0
175
Українки завоювали золото

Українська команда із синхронного плавання здобула для України друге золото на чемпіонаті Європи.

Успішний виступ України на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Лондоні увінчався золотом. В останній день змагань із синхронного плавання українські спортсменки показали найкращий результат.

Українки заробили 94.0000 бала, що стало найкращим показником змагання і дозволило їм завоювати другу золоту медаль для України.

Отже, наша збірна з 2 золотими, 8 срібними і 2 бронзовими медалями впевнено посідає друге місце в загальному медальному заліку змагань.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що українець Кваша став восьмиразовим чемпіоном Європи.