NHL: Хокеїсту Флориди порізали шию ковзаном

11 лютого 2008, 16:31
0
7

Форвард Флориди та збірної Словаччини Ріхард Зеднік був госпіталізований у неділю під час матчу регулярного чемпіонату Національної Хокейної Ліги проти Баффало, одержавши поріз шиї.

Мимовільним винуватцем цього інциденту став одноклубник Зедніка капітан Пантерз Оллі Йокінен, ковзан якого й потрапив у шию словака. Тривала середина третього періоду, коли захисник Баффало Брайан Кемпбелл застосував проти Йокінена силовий прийом, і права нога фінського форварда злетіла у повітря й потрапила в Зедніка.

Кров одразу заюшила із шиї хокеїста, але Зеднік знайшов у собі сили доїхати до лави запасних, де одразу ж потрапив у руки лікарів. Незабаром Зедніка доставили в одну з лікарень Баффало, де він був прооперований. Лікарі оцінюють стан хокеїста як стабільний. Загрози його життю немає.

"Він молодець, що сам доїхав до лави запасних, - сказав після матчу наставник Флориди Жак Мартен. - Це зменшило втрату крові, а наші лікарі були вже напоготові й наклали пов'язку на рану".

Матч був перерваний на 15 хвилин і відновився лише після того, як гравці Флориди переконалися, що лікарям команди вдалося зупинити кровотечу. Гра завершилася перемогою Баффало (5:3).

"Усі в цей момент були в шоці. Після всього, що сталося, ні про який хокей голова вже не думала", - сказав після матчу Йокінен.