Фрістайл: Українець – четвертий

11 лютого 2008, 22:41
0
5

Український спортсмен Станіслав Кравчук посів четверте місце на етапі Кубка світу з фрістайлу в Канаді.

Канадський гірськолижний курорт Кипресс Маунті, що знаходиться в 12 км. від столиці зимових Олімпійських ігор 2010 року, приймав черговий етап Кубка світу з  фрістайлу.

У змаганнях з чоловічої акробатики у фінал вийшли українці Станіслав Кравчук і Олександр Абраменко. Кравчук утретє в нинішньому сезоні показав на етапі Кубка світу четвертий результат.

Українець міг цілком розраховувати і на медаль, однак цьому перешкодили арбітри з Фінляндії і Швеції, що поставили Кравчуку по 5.5 бала, тоді як решта арбітрів виставила оцінки по 6 балів, причому один з суддів оцінив стрибок Станіслава на 6.6 бала.

Олександр Абраменко посів на турнірі 8 місце.

У жіночій акробатиці українські спортсменки показали наступні результати: Надія Діденко - 13 місце, Ольга Волкова - 14 місце, Ольга Полюк - 20 місце.  Провівши чотири етапи в Північній Америці, майстри аеріала переїздять на черговий етап Кубка світу до Японії.