Київський Сокіл розгромив головного конкурента

12 лютого 2008, 23:02
0
4

У рамках Відкритого чемпіонату Росії з хокею київський Сокіл у столичному Палаці спорту приймав одного зі своїх головних конкурентів у боротьбі за четвірку кращих, Нафтовик із Леніногорська.

Початок зустрічі залишився за гостями - на сьомій хвилині Олександр Мереськин відкрив рахунок забитою шайбою Нафтовика. Сокіл відігрався і вийшов вперед - забивали Пастух і Дяченко, а після шайби Матвійчука київський клуб пішов на першу перерву з рахунком 3:1.

Нафтовик зрівняв рахунок за перші п'ять хвилин другого періоду - кияни пропустили дві шайби, але зусиллями Віталія Литвиненка на перерву команди пішли з перевагою господарів - 4:3. В останньому ігровому відрізку хокеїсти Сокола двічі поцілили у ворота суперника, що і дозволило їм відсвяткувати підсумковий успіх у матчі - 6:3.

Наступний матч із гостями з Леніногорська відбудеться завтра, а 16-17 лютого Сокіл, на льоду Палацу спорту, протистоятиме ще одному головному конкуренту за місце в четвірці кращих - Нафтовику з Альметьєвська.

14 хокеїстів Сокола виступали на переможному етапі Єврохокей-челенджа у складі національної збірної України. Українські хокеїсти обіграли угорців 4:0, хорватів - 8:0 і голландців - 11:2.

Cокіл (Київ) - Нафтовик (Леніногорськ) - 6:3

Голи: Мерескин (Тобольнов), 06:54 (0:1). Пастух (Гунько, Яковенко), 08:51 (1:1). Дяченко, 14:05 (2:1). Матвійчук (Литвиненко), 15:31 (3:1). Мереськин (Євграфов), 20:12 (3:2 - бол.). Селезньов (Пайор), 24:40 (3:3 - бол.). Литвиненко (Аверкін, Срюбко), 27:01 (4:3 - бол.). Зоткін (Благой, Дєєв), 52:08 (5:3 - бол.). Литвиненко, 57:04 (6:3 - бол.).