Минулої ночі в NBА Бостон і Детройт продовжили свій переможний марш на Сході, Нью-Джерсі закріпилися в зоні плей-офф, а Денвер лише в овертаймі впорався з Майамі.

Індіана - Бостон - 97:104 (25:21, 25:30, 27:31, 20:22)

І: Ґрейнджер - 18 + 10 підборів. Ш. Вільямс - 14. Мерфі - 13 + 9 підборів. Данліві - 13

Б: Пірс - 28 + 12 підборів. Р. Аллен - 23. Рондо - 12 + 7 підборів + 7 передач

Наставника Бостона Дока Ріверса вразила стійкість Індіани. Граючи вдома без двох гравців стартової п'ятірки - Джамаала Тінслі й Джермейна О'Ніла, Пейсерс чинили завзятий опір лідерові Асоціації, який прагне до 40-ї перемоги в нинішньому сезоні.

За 3 хвилини до кінця матчу господарі змогли скоротити відставання до одного очка - 95:94. Вів їх за собою Денні Ґрейнджер (5 блок-шотів за матч). Але наприкінці Селтікс все-таки взяли гору: за 52 секунди до сирени Пол Пірс зробив розрив недосяжним - 101:95.

Бостон знову грав без Кевіна Гарнетта й Кендріка Перкінса й тому поступився на підборах 48:42. Але втрат гості зробили удвічі менше від суперника, що й забезпечило їм підсумкову перевагу.

Атланта - Детройт - 90:94 (18:25, 30:30, 28:19, 14:20)

А: Дж. Сміт - 30. Горфорд - 12 + 16 підборів. Чілдресс - 12

Д: Р. Воллес - 21. Біллапс - 16 + 8 передач. Гемілтон - 12. Стаккі - 12

Детройт виборов 9 перемогу поспіль. Виїзний двобій з Атлантою для Пістонс був доволі непростим. У першій половині матчу гості створили 7-очковий заділ, але в третій чверті захист Гоукс протягом  майже 6 хвилин не давав їм змоги забити жодного разу за гру. При цьому розігрувач Детройта Чонсі Біллапс мав у графі влучення невтішні 0 з 8.

Господарі домінували під щитом (47 підборів проти 34). Атланта вирвалася вперед на 3 очки, але перемогу втримати не змогла: Біллапс прокинувся в останній чверті й, набравши 10 очок поспіль, повернув лідерство Пістонс, яке вони не впустили до кінця матчу.

Чикаґо - Нью-Орлеан - 86:100 (27:25, 23:18, 18:29, 18:28)

Ч: Ночіоні - 28. Гайнріх - 15. Сефолоша - 12

НО: Д. Вест - 27. Стояковіч - 27. Пол - 25 + 14 передач

Повернення до складу Кірка Гайнріха Чикаґо не допомогло: клуб Талісман Горнетс Х"юго розважає фанатів (Photo by Randy Belice/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))програв удома Новому Орлеанові, який переродився після великої перерви.

Тайсон Чандлер під улюлюкання та свист уболівальників Булс записав на свій рахунок лише 4 очки, але взяв 16 підборів, зробив 3 перехоплення й 3 блок-шоти, перевершивши за цими показниками свого опонента Бена Воллеса. Про трейд Воллеса останнім часом ходить багато чуток.

Майамі - Денвер - 113:114 ОТ (32:23, 31:34, 15:27, 24:18, 11:12)

М: Вейд - 29 + 10 передач. Меріон - 23 + 18 підборів + 3 передачі + 2 перехоплення. Райт - 19 + 8 підборів + 4 передачі. Блаунт - 18 + 13 підборів, Девіс - 10

Д: Дж. Сміт - 28. Мартін - 24. Ентоні - 22 + 9 підборів. Айверсон - 16 + 7 передач. Кембі - 12 + 16 підборів + 7 блок-шотів

Фортуна відвернулася від Майамі. На рідному майданчику команда в матчі з Денвером упустила 14-очкову перевагу, а в овертаймі не скористалася шансом вирвати перемогу, бо Двейн Вейд із вигідної позиції змазав кидок. У складі Наґґетс вистрілив Джей Ар Сміт: на його рахунку 8 триочкових (найкращий показник у кар'єрі).

Маркус Кембі був грозою під кільцем, зробивши 7 блок-шотів. А в Гіт за весь матч блок-шот був тільки один - це за 0,4 секунди до кінця четвертої чверті Дорелл Райт зупинив Аллена Айверсона, не давши тому забити переможний м'яч.

Нью-Джерсі - Міннесота - 92:88 (16:16, 22:19, 28:21, 26:32)

НД: Картер - 17 + 10 передач. Нахбар - 14. Р. Джефферсон - 13 + 12 підборів, Кідд - 9+10 підборів + 9 передач

М: Телфейр - 24. А. Джефферсон - 16 + 11 підборів. Вокер - 12

Однієї передачі й одного очка не вистачило Джейсону Кідду для 100-го тріпл-дабла в кар'єрі. При цьому домашній двобій з Міннесотою Нью-Джерсі виграли, піднявшись на 7-е місце на Сході.

Мемфіс - Сакраменто - 107:94 (25:34, 29:25, 32:20, 21:15)

М: Воррік - 24 + 13 підборів. Гей - 21. Наварро - 19. М. Міллер - 17 + 10 підборів

С: Мартін - 33 + 7 підборів. Артест - 18 + 7 передач. Біббі - 18. Б. Міллер - 10 + 13 підборів + 6 передач

Мемфіс обійшов Сакраменто в очному двобої в себе на майданчику. Несамовитий Дарко Мілічіч (Photo by Lance Murphey/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))Кінґс успішно почали матч, зробивши ривок 17:3, однак потім провалили третю чверть 32:20 і відігратися не змогли.

Обидва клуби не мали мотивації боротися за плей-офф на Заході й подарували вболівальникам чудову швидку гру, закинувши в кільце один одного 45 триочкових.