Топ-16: Кінь на чотирьох, та й то спотикається

14 лютого 2008, 11:48
0
10

У Європі стартував розіграш Топ-16 баскетбольної Євроліги. Нинішній чемпіон турніру - Панатінаікос - несподівано програв, а ЦСКА вирвав перемогу в останні секунди.

Грецький клуб програв на виїзді турецькому Ефес Пілсену з рахунком 64:74. У переможців 29 очок набрав Дрю Ніколас, а у Пао лише два гравці подолали межу в 10 балів - Шарунас Ясікявічус і Майк Батіст (по 12).

Вирішальною стала друга чверть, в якій господарі виграли 29:14. Після третьої чверті Панатінаікос поступався 15 очками (48:63), і локальний успіх гостей в завершальній 10-хвилинці не вплинув на результат матчу.

Іспанська Тау Кераміка на виїзді обіграла литовський Летувос Рітас - 84:81, а московський ЦСКА завдяки далекому влученню Траджана Ленґдона одночасно з фінальною сиреною обійшов італійську Лоттоматіку - 72:71.

Ще п'ять матчів першого туру другого етапу Євроліги відбудуться в четвер увечері.