Біатлон: Українка завойовує нову медаль

14 лютого 2008, 18:10
0
3

У четвер, 14 лютого, українська біатлоністка Оксана Хвостенко завоювала другу медаль Чемпіонату світу, що проходить у шведському Остерсунді.

Оксана Хвостенко була третьою в індивідуальній гонці на 15 км.

Перше місце посіла росіянка Катерина Юр'єва, яка стала єдиною спортсменкою, що не допустила жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах. Результат Юр'євої - 44 хвилини 23,8 секунди.

Друге місце посіла німкеня Мартіна Глагов, яка поступилася переможниці 1 хвилиною 13,3 секундами.

Відставання Хвостенко від першого місця склало 2 хвилини 24,4 секунди. Срібна й бронзова призерки допустили по одному промаху на вогневих рубежах.

Сильний вітер перешкодив спортсменкам показати точну стрільбу. Так, наприклад, фаворитки гонки німкені Андреа Хенкель та Каті Вільгельм, а також француженка Сандрін Байї показали 22- й, 26- й і 33- й результати відповідно. Ці спортсменки помилилися на вогневих рубежах по шість разів.

Крім Оксани Хвостенко, ще дві українські спортсменки змогли завершити гонку в Топ-20. Оксана Яковлева після половини дистанції займала 4 місце, але, допустивши по промаху на третіх і четвертому вогневих рубежах, скотилася на 20 місце. Віта Семеренко показала високий 13- й результат. Спортсменку підвела стрільба (3 промахи), але сил і витривалості їй вистачило на довгі 15 км гонки.

Бронзова медаль, завойована Оксаною Хвостенко сьогодні - уже друга в активі українки на цьому Чемпіонаті світу.