Біатлон: Українка зупинилася за крок від п'єдесталу

16 лютого 2008, 19:11
0
6

На чемпіонаті світу з біатлону, що проходить у шведському Остерсунді, українська спортсменка Віта Семеренко зупинилася за крок до завоювання чергової медалі для збірної України.

У масовому старті на 12,5 км золото розіграли між собою Магделена Нойнер (Німеччина) і Тора Бергер (Норвегія). Нойнер, незважаючи на 4 промахи, фінішувала з результатом 39 хвилин 36,5 секунди, випередивши Бергер (1 промах) на 3 секунди.

Третьою до фінішу прийшла Катерина Юр’єва, програвши чемпіонці 29 секунд.

Віта Семеренко відстала від російської спортсменки на чотири секунди й у результаті зайняла четверте місце, випередивши при цьому визнаних лідерів жіночого біатлону Хелену Юнссон (Швеція) і Мартіну Глагов (Німеччина).

Інші українські спортсменки виступили не настільки вдало: Валентина Семеренко – 18-а, а Оксана Хвостенко – 21-а

Нагадаємо, що в активі збірної України вже є дві бронзові медалі.