NBA: Шоу триває

20 лютого 2008, 11:46
0
4

Після невеликої перерви, пов'язаної з зоряним вікендом, NBА відновила регулярний чемпіонат. Перший ігровий день приніс купу несподіванок.

Детройт - Орландо - 85:103 (25:20, 20:32, 17:31, 23:20)

Д: Стаккі - 16. Р. Гемілтон - 12

О: Льюїс - 20. Боґанс - 19. Еванс - 16

Детройт перервав свою переможну серію, поступившись на рідному майданчику Орландо. Меджик самі не очікували такого успіху, а їхній наставник Стен ван Ганді зізнався: "Я не міг передбачити, що таке станеться. Багато чого зіграло свою роль і зробило нашу перемогу над Пістонс можливою, з огляду на те, що Двайт Говард набрав лише 8 очок, а Гедо Туркоґлу забив 4 з 13 із гри".

Господарі не змогли закрити дугу, пропустивши звідти 13 влучень із 65% точністю, відповівши на них лише 2 з 14% точністю. Головними героями двобою стали снайпери: Моріс, який вийшов на старті, Еванс, Рашард Льюїс і Кіт Боґанс настріляли в сумі 55 очок.

Клівленд - Х'юстон - 85:93 (20:21, 16:21, 23:24, 26:27)

К: Л.Джеймс - 26 + 13 підборів + 11 передач. Х'юз - 16. Іґлаускас - 16

Х: Олстон - 22. Макґрейді - 17 + 8 передач. Яо - 16 + 14 підборів

Х'юстон завоював 9 перемогу поспіль, зумівши стримати Леброна  Зачаровані (Photo by David Liam Kyle/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))Джеймса. Домашня арена Кавальєрс не допомогла - оборона Рокетс лімітувала суперника 39% із гри. Герой Матчу Всіх Зірок Джеймс хоч і зробив тріпл-дабл, але стримуваний Шейном Беттьє реалізував лише 7 з 18 кидків, а юний Деніел Гібсон, на відміну від матчу Новачків проти Другорічників, забив лише один раз через дугу.

Юта - Ґолден Стейт - 119:109 (36:36, 41:28, 25:21, 17:24)

Ю: Вільямс - 29 + 12 передач. Кириленко - 18. Бузер - 16 + 12 підборів. Окур - 16 + 10 підборів

Ґ: Гаррінґтон - 21. Елліс - 18. Девіс - 17

13-у домашню перемогу поспіль одержала Юта. Жертвою Джазменів став Ґолден Стейт, якого господарі елементарно перекидали й перебігали. "Єдиним позитивним моментом сьогоднішньої гри є те, що нам уже не доведеться в нинішньому регулярному сезоні грати в Юті", - зізнався тренер Ворріорс Дон Нельсон. Опіканці ветерана тренерського цеху пропустили 54% із гри, програли підбір (33 проти 45) і дуже посередньо виконували штрафні (67%).

Сан-Антоніо - Шарлотт - 85:65 (13:18, 23:14, 18:17, 31:16)

С: Джинобілі - 18. Фінлі - 14. Удока - 12 + 10 підборів Білі не вміють стрибати? (Photo by D. Clarke Evans/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))

Ш: Фелтон - 19. Ричардсон - 13. Мохаммед - 12

Сан-Антоніо кволо розпочало домашній двобій із Шарлотт, дозволило суперникові обійти себе в рахунку та повірити у власні сили. Але такий блюз, як влучно зауважив Деймон Стаудемайр, тривав лише в першій половині. У третій і четвертій чвертях оборона Сперс поставила шлаґбаум на шляху суперника до кільця, і навіть скромні 2 влучення лідера господарів Тіма Дункана не затьмарили радощів від великої перемоги. Тоні Паркер знову матч пропустив.

Лейкерс - Атланта - 122:93 (32:14, 41:23, 24:32, 25:24)
Л: Брайант - 23 + 5 підборів + 5 перехоплень + 3 передачі. Газоль - 23 + 6 підборів. Одом - 17 + 15 підборів, Радмановіч - 14 + 4 підбори + 4 передачі + 3 перехоплення, Фармар - 12, Фішер - 10

А: Джонсон - 18. Лоу - 16. Чілдресс - 16. Пачулія - 12 + 12 підборів, Біббі - 5 (16 хвилин, 1 з 5 із гри) + 3 передачі

Атланта стала тренувальною грушею для Лос-Анджелес Лейкерс, Руки закороткі (Photo by Noah Graham/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))яким завтра доведеться зустрітися віч-на-віч зі своїм споконвічним суперником Фінікс і легендарним центровим Шакіл О'Нілом. У складі Гоукс дебютував Майк Біббі, але, як і вся команда, був безпомічний перед командою Філа Джексона. 23 втрати гостей багато про що кажуть, при цьому боротьба закінчилася фактично в першій чверті, коли господарі зробили ривок 13:0.

Міннесота - Філадельфія - 104:88 (23:17, 30:27, 21:18, 30:26)

М: Маккантс - 20. Джефферсон - 19 + 14 підборів

Ф: Іґуодала - 17. Міллер - 15

Міннесота порадувала місцевих уболівальників упевненою перемогою над Філадельфією, продемонструвавши командне взаєморозуміння в усіх ігрових моментах. Дириґували грою Тімбервулвс Ренді Фоє, який уперше в цьому сезоні вийшов у стартовому складі, і Марко Яріч. Поразка не стала для Сіксерс трагічною, бо конкуренти - Атланта й Вашинґтон - також програли.

Вашинґтон - Нью-Йорк - 100:113 ОТ (20:23, 30:23, 20:21, 20:23, 10:23)

В: Джеймісон - 20 очок + 13 підборів. Р.Мейсон - 15. Стівенсон - 14

Н: Рендольф - 24 + 10 підборів. Кроуфорд - 21. Робінсон - 19 + 8 підборів

Змучені травмами лідерів Візардс не змогли перемогти вдома Нью-Йорк, хоча були близькі до цього, маючи останнє володіння в основний час з рівним рахунком. Але Антоніо Деніелс, на відміну від хворого Джілберта Арінаса, lіghts out не сказав, а в овертаймі Нікс добили втомленого суперника.

Олексій Печеров за 6 хвилин встиг набрати 5 очок і зробити 1 підбір.

Денвер - Бостон - 124:118 (36:31, 26:31, 26:22, 36:34)

Д: Ентоні - 29. Айверсон - 28 + 9 передач. Картер - 14 + 8 передач

Б: Пірс - 27. Рондо - 22. Аллен - 20. Поу - 13 + 11 підборів, Гарнетт - 4 + 8 підборів

Кевін Гарнетт (Photo by Garrett W. Ellwood/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com)) Денвер зіпсував довгоочікуване повернення до складу Кевіна Гарнетта, дозволивши потужному форвардові Бостона набрати лише 4 очки. Селтікс виїхали з Колорадо вхопивши шилом патоки, так і не зумівши стримати атаку гравців Джорджа Карла, яких і було всього 8. Маркус Кембі зупинився в кроці від тріпл-дабла - йому не вистачило одного блок-шота.

Сіетл - Мемфіс - 108:101 (27:31, 21:31, 32:16, 28:23)

С: Вотсон - 26 + 9 передач. Щерб'як - 24. Коллісон - 12 + 9 підборів

М: Гей - 23. Воррік - 22. Наварро - 16

У двобої двох аутсайдерів Заходу Сіетл впорався вдома з Мемфісом, відігравши 19-очковий дефіцит протягом другої половини матчу, при цьому маючи 20 втрат і граючи без своєї молодої зірки Кевіна Дюранта, який нині на лікарняному.

Портленд - Сакраменто - 94:105 (24:27, 27:24, 14:19, 29:35)

П: Аутло - 23 очки. Вебстер - 18. Олдрідж - 12

С: Артест - 24. Гарсія - 23. Мартін - 21

Сакраменто на виїзді змогло здолати Портленд, зробивши дивовижний ривок 17:4 у третій чверті. 13 очок з доробку команди - скромна лепта Кевіна Мартіна.