Дебютна гра Шака не стала тріумфом Фінікс

21 лютого 2008, 11:16
0
5

Один із найкращих центрових в історії NBА Шакіл О'Ніл зіграв перший матч у складі своєї нової команди Фінікс Санс.

Фінікс - Лейкерс - 124:130 (29:32, 28:33, 34:30, 33:35)

Ф: Стаудемайр (37 +15 підборів), Неш (26), Барбоза (17), Г.Гілл (17 + 10 підборів), Ш.О'Ніл (15 + 9 підборів)

Л: Брайант (41), Газоль (29), Одом (22 + 11 підборів), Вуячіч (15), Фішер (10)

О'Ніл у грі проти Лос-Анджелес Лейкерс відіграв майже 30 хвилин, набрав 15 очок, зробив дев'ять підборів і два блоки-шоти, однак його команда програла з рахунком 124:130. Найкращим у складі переможців став Кобі Брайант, який набрав 41 очко.

Шакіл О'Ніл перейшов у Фінікс із Майамі 7 лютого в результаті обміну Брайант, Шак і Туріаф (Photo by Andrew D. Bernstein/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))на Шона Меріона й Маркуса Бенкса. Два тижні центровий відновлювався після травми стегна, яку одержав ще торік, і дебютував у матчі проти колишньої команди. У складі Лейкерс О'Ніл тричі вигравав чемпіонат NBА.

Шакіл О'Ніл вийшов у стартовому складі Фінікса, тож інший центровий Санс Амаре Стаудемайр пірейшов на свою рідну позицію форварда.

Однак потужний здвоєний центр не допоміг Фініксу - Лейкерс вели в рахунку протягом  усього матчу і в підсумку домоглися перемоги, що дозволила команді з Лос-Анджелеса випередити суперників у боротьбі за лідерство в Тихоокеанському дивізіоні.

Нью-Орлеан - Даллас - 104:93 (24:22, 23:22, 28:20, 29:29)

Н-Й: Пол (31 +11 передач + 9 перехоплень), Стояковіч (18), Д.Вест Летючий Кідд (Photo by Layne Murdoch/NBAE/Getty Images (sports.yahoo.com))(18), Б.Джексон (17)

Д: Новіцкі (31 + 8 підборів), Дампьєр (11), Кідд (8 + 6 підборів + 5 передач)

У матчі Горнетс і Маверікс також відбувся зоряний дебют. У складі Далласа дебютував один із найкращих розігрувачів Ліги Джейсон  Кідд.

Капітан був на майданчику 36 хвилин, набравши за цей час вісім очок, зробивши шість підборів, п'ять передач і три перехоплення. Нью-Орлеан Горнетс переміг Даллас Маверікс із рахунком 104:93.