NBА: День без сенсацій

22 лютого 2008, 13:31
0
7

Минулої ночі в NBА минув торговельний дедлайн і відбулося три матчі, жоден з яких сенсацією не став.

Під завісу трансферного періоду в Клівленд влилося трохи свіжої крові: у команду прийшли досвідчені ветерани Джо Сміт і Бен Воллес з Чикаґо, а також снайпер Воллі Щерб'як і захисник Делонті Вест, які виходили з лавки запасних у Сіетлі.

Х'юстон без жалю простився з Бонзі Веллсом і Майком Джеймсом, одержавши натомість від Нью-Орлеана Боббі Джексона й Адама Галушку. Крім того, Кірк Снайдер вирушив в Міннесоту за Джеральда Ґріна. Джексон і Ґрін взяти участь у домашньому двобої Рокетс із Майамі не встигли, що, утім, не перешкодило їхнім новим партнерам одержати 10-у перемогу поспіль.

Х'юстон - Майамі - 112:100 (41:26, 21:22, 25:27, 25:25)

Х: Макґрейді - 23+10 передач. Яо Мін - 21+9 підборів. Ландрі - 19. Олстон - 16 + 11 передач. Беттьє - 12. Скола - 11 + 10 підборів

М: Вейд - 33+11 передач. Меріон - 18+10 підборів. Девіс - 12. Блаунт - 11

Для Гіт поразка стала вже 10-ю поспіль. Команду не врятували дабл-дабли Шона Меріона й Двейна Вейда. 14 очок Трейсі Макґрейді в першій чверті допомогли Х'юстону рвонути вперед і здобути 15-очкову перевагу за підсумками чверті.

Незабаром розрив досяг 20 очок і гостям вартувало великих зусиль відіграти це відставання. Наблизившись на відстань у 8 очок, Гіт Дункан блокує Джефферсона (Photo by David Sherman/NBAE via Getty Images (sports.yahoo.com))пропустили міні-ривок господарів, потім ситуація повторилася -намагання гостей відігратися були марні. Вейд дивом уникнув серйозної травми у жорсткій сутичці з Шейном Беттьє й залишився в грі. Рокетс чудово грали м'яч у позиційному нападі, зробивши в підсумку 32 передачі. Команда Ріка Адельмана знову мала проблеми зі штрафними (70% реалізації), але в суперника справи були навіть гірші (63%).

Міннесота - Сан-Антоніо- 99:100 (21:22, 32:31, 19:21, 27:26)

М: Джефферсон - 28. Маккантс, Телфейр - 15

С: Джинобілі - 44. Дункан - 24+14 підборів. Фінлі - 13

Ще трошки, і Міннесоті майже вдалося б стати сенсацією. Вовки були близькі до того, щоб загризти чемпіона Асоціації Сан-Антоніо, але Ману Джинобілі за 6 секунд до кінця зумів звільнитися на мить від опіки Ренді Фоє й забити переможний м'яч. Кидок Себастьяна Телфейра у відповідь мети не досяг. Джинобілі набрав 44 очки, затьмаривши своїм виступом абсолютно всіх.

До складу Сперс повернувся після тритижневого лікування й відновлення Тоні Паркер, але Ґреґґ Поповіч не дав йому багато ігрового часу, щоб не перевантажувати гравця. Незабаром до Шпор має приєднатися їхній новачок Курт Томас, який, напевно, замінить в основі посереднього Фабрісіо Оберто (3 очки й 2 підбори).

Портленд - Сіетл - 92:88 (23:25, 28:16, 19:26, 22:21)

П: Рой - 19 + 14 підборів. Аутло - 19. Елдрідж - 18 + 12 підборів. Джек - 15

С: Дюрант - 20. Вотсон - 15 + 9 передач. Ґрін - 13 + 9 підборів. Коллісон - 13 + 14 підборів

В останньому матчі ігрового дня Портленд у запеклій боротьбі вдома здолав знекровлений Сіетл, перервавши 5-матчеву серію поразок. Гості, які лишилися багатьох гравців у результаті трейдів, змогли все-таки нав'язати суперникові завзяту боротьбу. Команди реалізували лише 38% кидків із гри, Суперсонікс найбільше зашкодили втрати - 15 проти 8, а Трейл Блейзерс - нерви.

Наприкінці обидва штрафних (при рахунку 82:87) змазав Брендон Рой. Дамьєн Вілкінс нагородив блокшотом Ламаркуса Олдріджа, який двома хвилинами потому подарував гостям надію на порятунок, реалізувавши лише один штрафний із двох. За 7 секунд до кінця господарі дозволили Вілкінсу безперешкодно вколотити данк у своє кільце й лише холоднокровні штрафні Джарретта Джека позбавили Портленд подальших можливих неприємностей. Варто відзначити, що протягом другої чверті Сіетл втратив через травму правого коліна центрового Роберта Свіфта.