Біатлон: Українка стала чемпіонкою Європи

22 лютого 2008, 16:46
0
7

На Чемпіонаті Європи з біатлону в Чехії українка Оксана Яковлева з одним промахом змогла виграти спринт на 7.5 км. Ще одна українська біатлоністка - Ніна Карасевич - стала третьою.

Яковлева зуміла обійти на 3 секунди господарку турніру Сюзанну Трижнову, яка відстрілялася без промахів.

23-річна Ніна Карасевич була неточною у стрільбі двічі, через що не змогла потіснити із другого місця чеську біатлоністку Зюзану Тризанову й завоювала, у підсумку, бронзу.

Сьогодні Ніна Карасевич завоювала свою першу медаль в індивідуальних перегонах чемпіонату Європи. Раніше Ніна була бронзовим призером чемпіонату Європи в естафетній гонці.

Українські біатлоністки Інна Супрун фінішувала 17- ою, а Лілія Єфремова - 51- ою.

За матеріалами: Наш спорт