Українець став чемпіоном Європи зі стрільби

27 лютого 2008, 18:44
0
9

На чемпіонаті Європи зі стрільби, який стартував у швейцарському Вінтерхурі, в перший день турніру Україна відзначилася першою золотою медаллю.

Українське Золото Євро ознаменувалося ще й встановленням нового світового рекорду.

У стрільбі на 10- метровому стенді по рухливій мішені, Владислав Прянішніков у фіналі вже в першій серії вибив 100 очок зі 100-та. Потім кримчанин стріляв не менш упевнено й набравши 393 очка встановив рекорди світу та Європи. На 2 очка Прянішніков перевершив рекорд семирічної давнини встановлений Манфредом Курцером з Німеччини.

У цій дисципліні виступали також українці Олександр Зіненко, який посів 12 місце, та Андрій Гільченко який посів 14 місце. Результат, показаний українським тріо, приніс Україні золото в командному заліку.

Свій високий клас у стрільбі на чемпіонаті Європи підтвердив Єгор Чирва. Спортсмен із Кривого Рогу виграв золоту медаль у стрільбі по рухливій мішені, у змаганні юніорів. Завдяки успіху Єгора, а також гідним результатам Ігоря Мацкевича й Олега Саламахи українські спортсмени завоювали срібло в командному заліку.

Полтавчанин Владислав Григоренко завоював на чемпіонаті Європи бронзу у стрільбі із пневматичної гвинтівки серед юніорів. У фінал Григоренко вийшов із кращим результатом, а в підсумку поступився переможцеві 0.4 бала, а від срібла Славу відокремили всього 0.1 бала. Олег Царьков у фіналі показав 7- й результат. У командному заліку Григоренко й Царьков у компанії з Олександром Галкіним набрали найбільше очок і заслужено завоювали командне золото Євро-2008.

За матеріалами: Наш спорт