NBA: Лейкерс продовжують переможну ходу

29 лютого 2008, 14:16
0
6

У чергових матчах регулярного чемпіонату NBA Лос-Анджелес Лейкерс розібралися вдома з Майамі, Даллас Маверікс поступилися Сан-Антоніо, а Нью-Джерсі Нетс перемогли Мілуокі.

NBA. Регулярний чемпіонат

Нью-Джерсі - Мілуокі - 120:106 (32:23, 36:32, 23:30, 29:21)

Н-Д:  Гарріс (21), Картер (19), Джефферсон (19), Бун (14 + 7 підборів), Маркус Вільямс (11 + 8 передач).

М: Редд (33), Моріс Вільямс (24 + 7 передач), Боґут (22 + 15 підборів)

Нетс, які приймали на своєму паркеті Мілуокі Бакс, на очах в 14 тисяч уболівальників здобули впевнену перемогу, вигравши три з чотирьох чвертей зустрічі. У гостей найбільш результативними гравцями стали Майкл Редд (33 очки), Моріс Вільямс (24) і Ендрю Боґут (22), які набрали на трьох 79 пунктів, а австралійський центровий Бакс зумів оформити дабл-дабл, записавши на свій рахунок ще й 15 підборів. Цих зусиль, однак, виявилося недостатньо для того, щоб стримати атаку Нетс. У складі господарів лише Девін Гарріс переступив поріг в 20 очок, що не перешкодило команді здобути перемогу з різницею в 14 пунктів - 120:106.

Сан-Антоніо - Даллас - 97:94 (22:25, 25:22, 26:25, 24:22)

З-А: Дункан (31 + 15 підборів), Джинобілі (17 + 5 підборів + 5 передач), Фінлі (16), Бовен (14).

Д: Новіцкі (28 + 6 підборів), Джош Говард (16 + 8 підборів), Басс (16), Кідд (7 + 10 передач)

У битві Далласа з Сан-Антоніо опіканці Ґреґа Поповіча продовжили свою переможну серію до семи матчів і далі лідирують у Південно-західному дивізіоні. У дуелі лідерів команд Тім Дункан переграв Дірка Новіцкі, набравши 31 очко проти 28 у німця, і зробивши 15 проти 6 підборів. Не найкращу свою гру продемонстрував у складі гостей Джейсон Кідд, який набрав 7 очок і зробив 10 передач за свої 35 хвилин на майданчику.

Лейкерс - Майамі - 106:88 (26:19, 27:22, 20:17, 33:30)

Л: Фармар (24 + 3 перехоплення), Брайант (21 + 8 підборів + 4 перехоплення), Одом (13 + 11 підборів + 6 передач), Газоль (13 + 11 підборів + 4 блок-шоти), Волтон (9 + 11 підборів), Тюрьяф (7 + 12 підборів + 3 блок-шоти).

М: Вейд (18), Девіс (14 + 9 передач), Меріон (13 + 11 підборів), Бенкс (13).

У Лос-Анджелесі Лейкерс не залишили шансів Майамі Гіт, обігравши команду Пета Райлі за всіма статтями й вигравши всі чверті матчу. Для Гіт це вже 45-а поразка в сезоні, а Лейкерс зараз у прекрасній формі й одержали 10-у перемогу поспіль і двадцяту - у рідних стінах Степлз Центра. Невдалим видався матч для лідерів гостей: Меріон і Вейд удвох принесли своїй команді 31 очко, тоді як у Лейкерс Одом і Газоль відзначилися дабл-даблами, а Фармар і Брайант набрали на двох 45 пунктів.