Реал покидає Лігу

5 березня 2008, 22:05
0
9

Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Реал (Іспанія) - Рома (Італія) - 1:2. Голи: Рауль (75) - Таддеї (73); Вучинич (90+2).

Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу

Реал (Мадрид, Іспанія) - Рома (Рим, Італія) - 1:2 (перший матч - 1:2)

Голи: Рауль (75) - Таддеї (73); Вучинич (90+2)

Попередження: Хайнце (14), Пепе (41), Сисиньо (66) - Таддєї (20), Де Россі (35), Перротта (54)

Видалення: Пепе (71) Мадрид. Сантьяго Бернабеу. Арбітр: Кірос Вассарс (Греція)

Початок матчу: 21:45

Реал: Касильяс - Сальгадо, Пепе, Каннаваро, Діарра, Рауль, Гаго, Робіньо, Гуті, Хайнце, Баптиста

Тренер: Бернд Шустер

Рому: Доні - Сисиньо, Жуан, Мексес, Аквілані, Тотті, Таддєї, Де Россі, Перротта, Тонетто, Мансіні

Тренер: Лучіано Спалетті

1-а хвилина - Матч почався

8-а хвилина - Блискавична контратака, яку розігнав Робіньо, в останню мить Мекс підставив ногу, вибивши сферу за бічну.

11-а хвилина - Небезпечно! Доні кулаками виносить м'яч із власної штрафної. М'яч в зону відправив Гуті, але ніхто з товаришів не зміг підскочити вище голкіпера.

14-а хвилина - Перше попередження в матчі! Хайнце отримує гірчичник за те, що грубо зіграв у підкаті проти Перроти.

14-а хвилина - Перше попередження в матчі! Хайнце отримує гірчичник за те, що грубо зіграв в підкаті проти Перроти.

17-а хвилина - Баптиста пробив на точність, але потрапив якраз у стінку, від якої м'яч рикошетом полетів у лівий кут воріт Доні! Голкіпер зіграв блискуче

20-а хвилина - Таддєї нагадали, що підкати із спини у футболі заборонені. Жовта за порушення проти Хайнце.

21-а хвилина - Робіньо! Бразилець прорвався в штрафну і завдав удару в ближній від Доні кут. Голкіпер, ймовірно б встиг відбити м'яч, але Мекс вибив за бічну лінію.

23-а хвилина - Мансині виключно завдяки своїй майстерності пройшов двох суперників і з лінії штрафної завдав сильний, але на жаль, неточний удар.

26-а хвилина - Аквіланіїі! Після удару півзахисника, м'яч розминувся зі штангою в декількох сантиметрах! Але, здається, Касильяс контролював ситуацію.

30-а хвилина - Таддєї порушив правила проти Робіньо, за що довелося подарувати м'яч суперникові.

32-а хвилина - Знову атакує Реал. Жуліо Баптиста, переконавшись, що до штрафної йому не дістатися і пас давати нікому, зважився на дальній удар. Неточно.

35-а хвилина - Де Россі отримує попередження

38-а хвилина - Гуті задумав комбінацію, але виконати завершуючий пас врозріз на Робіньо йому перешкодила нога Аквілані. А міг би вийти вихід один на один!

41-а хвилина - Пепе отримує жовту картку за зухвалий напад на Сисиньо. Судячи з усього гравець Реала нервує.

45-а хвилина - Арбітр додав одну хвилину

46+1 хвилина - Перерва

46-а хвилина - Другий тайм почався.

49-а хвилина - Знову штрафний битиму господарі, знову Баптиста підходить до м'яча, а все через недбалість Мексеса.

50-а хвилина - До воріт 25 метрів - Баптиста цього разу перекинув стінку, але забив м'яча прямо в хрестовину воріт!

52-а хвилина - Небезпечно! М'яч вибивається з лінії воріт Касильяса! Сисиньо незрозумілим чином підняв м'яч у повітря. Сальгадо, ударом через себе, виніс м'яч із стрічки воріт!

53-а хвилина - Аквілані отримує удар по ногам від Сальгадо.

54-а хвилина - Перрота отримує попередження. Гравець вимушений буде пропустити наступний матч, якщо такий відбудеться.

59-а хвилина - Перша заміна в матчі здійснена господарями газону. Дренте вийшов на поле, замінивши утомленого Діарра. Подивимося як заміна вплине на хід гри.

62-а хвилина - Гаго забіг в офсайд.

66-а хвилина - Сисиньо покараний за спробу тягнути час.

69-а хвилина - Вучинич примушує Пепе помилитися біля своєї штрафної. Друга жовта картка - видалення гравця, а це означає, що догравати матч іспанці будуть удесятьох.

71-а хвилина - Г-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-л!!! Тонетто з правого флангу пробив у штрафну на голову Таддєї, якому тільки і залишалося як пустити м'яч у ворота! 0:1

74-а хвилина - Г-ОО-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-л!!! 1:1 Реал не здається!!! М'яч потрапив до ніг Рауля, який залишився один проти Доні. Досвідчений форвард ударив відразу, і м'яч опинився в сітці!

80-а хвилина - Гуті отримує жовту.

83-а хвилина - Попереджені Аквілані і Тонетто.

90+2 хвилина - ГОООООЛ!!! Вучинич нокаутує Реал!!! М'яч із штрафного Тотті спокійно передав на голову Вучиничу - 2:1 на користь римлян!

90+4 хвилина - Матч закінчений.