Чемпіонат Європи з плавання: Стартовий провал Клочкової

18 березня 2008, 16:23
0
10

Сьогодні на чемпіонаті Європи із водних видів спорту стартували змагання в плаванні.

Яна Клочкова не змогла пробитися у фінал 400-метрівки комплексом. Рекордсменка Європи, власниця рекорду чемпіонатів Європи в попередніх запливах показала 12- й результат (4:50.36 хв), через що пропустить фінальний заплив. Ще одна українка - Ганна Хлистунова - показала 14-ий час (4:54.59).

Сергій Фесенко із сьомим результатом вийшов у фінальний заплив на дистанції 400 метрів вільним стилем (результат Фесенка- молодшого 3:50.01 хв).

На дистанціях 50 метрів батерфляєм і 100 метрів брасом у чоловіків і 200 метрів на спині в жінок у півфінали вийшли по 2 представника України. Олег Лисогор і Ігор Борисик на стометрівці брасом показали в попередніх запливах 3- й і 4- й результати. На 50- метрівці батерфляєм Сергій Бреус був третім (23.93 сек), а Андрій Сердінов п'ятим (24.05 сек). У півфіналі 200- метрівки на спині виступлять Ірина Амшеннікова та Ксенія Григоренко.

В естафеті 4х100 вільним стилем українки показали 7- й результат і вийшли у фінал, а в чоловічій естафеті 4х100 метрів українська команда вийшла у фінал з 6- м результатом.

За матеріалами: Наш спорт