На Чемпіонаті Європи з плавання встановлено новий світовий рекорд

18 березня 2008, 22:24
0
5

Голландські спортсменки встановили новий світовий рекорд в естафеті 4 на 100 метрів вільним стилем на Чемпіонаті Європи з плавання, який проходить в Ейндховені.

У вівторок квартет у складі Інге Деккер, Рамоні Кромовіджоджо, Фемке Хемскерк і Марлен Фельдхьюс показав результат в 3 хвилини 33,62 секунди, побивши минулорічне досягнення команди Німеччини відразу на 1,6 секунди.

Друге місце в естафеті посіла команда Італії (3.41,06), а третє - Швеції (3.41,28).

У понеділок, 17 березня, в день відкриття Чемпіонату Європи в змаганнях із синхронного плавання українки Дарина Юшко і Ксенія Сидоренко завоювали бронзові медалі, виступаючи в дуеті.

Юшко і Сидоренко хоча й не брали участь у боротьбі за золото і срібло, яке розіграли спортсменки з Іспанії і Італії, проте достойно зайняли 3 місце.