Українські плавці завоювали медалі Чемпіонату Європи

20 березня 2008, 10:34
0
4

Срібло й бронзу завоювали українські плавці в середу, 19 березня, на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходить у голландському Ейндговені.

На 50-метрівці батерфляєм Сергій Бреус став другим. Він показав швидкість 23,48. Поступився українець лише сербові Мілораду Кавічу, який з результатом 23,11 установив уже другий рекорд Європи на цьому чемпіонаті.

На  100-метрівці брасом Олег Лисогор посів третє місце. Його Олег Лисогор став третім на 100-метрівці (Reuters)результат - 1.00,70. Переможцем і рекордсменом континенту на цій дистанції  став норвежець Далю Уен (59,76). Друге місце було за французом Дюбоском (59,78). Ігор Борисик став п'ятим (1.00,93).

У фіналі 200-метрівки на спині Ірина Амшеннікова посіла сьоме місце.

Крім Бреуса й Лисогора медалі вибороли й решта української збірної -Ілля Кваша (стрибки з метрового трампліна, золото), Олена Федорова й Алевтина Корольова (синхронні стрибки з 3-метрові вишки, бронза) і Дарина Юшко та Ксенія Сидоренко (синхронне плавання, бронза).