Євроліга: ЦСКА бере реванш в Греції

3 квітня 2008, 21:41
0
5

Московський ЦСКА впевнено виграв поєдинок у відповідь чвертьфіналу Євроліги, переламавши гру після невдалої першої чверті і перемігши Олімпіакос на домашньому майданчику греків.

Рахунок в матчі відкрив герой першої зустрічі команд, Лінн Грір. Але зіграти з ЦСКА так, як це було в московському поєдинку, Олімпіакос, навіть за підтримки рідних трибун, не зміг. Втім, набагато більш дієздатними виявилися і самі підопічні Мессіни.

Перший ігровий відрізок залишився за господарями - 28:15. В середині другої чверті після кидків Шишкаускаса і Папалукаса москвичі зрівняли рахунок, а потім і повели - 32:34. До кінця чверті перевага гостей складала 4 пункти, і на велику перерву команди вирушили з рахунком 38:42.

Продовження гри ознаменувалося нарощуванням обертів ЦСКА, і до кінця третьої частини гри цифри на табло показували дефіцит Олімпіакоса в 14 очок - 56:70.

Четверта чверть тривала в тому ж ключі – господарі відчайдушно намагалися рахунок зрівняти, але наздогнати армійців було неможливо. Фінальна сирена зафіксувала перемогу ЦСКА 83:73 і майбутній вирішальний поєдинок команд в Москві.