Гол Бекхема приносить перемогу

4 квітня 2008, 15:24
0
7

Зоряний півзахисник збірної Англії Девід Бекхем забив перший гол за Лос-Анджелес Гелаксі в сезоні-2008 і приніс своїй команді першу перемогу.

У ніч із 3 на 4 квітня Гелаксі" виграв домашній матч у Сан-Хосе (2:0), а Бекхем спочатку відкрив рахунок, а потім асистував своєму партнерові Лендону Доновану.

Англієць відзначився на восьмій хвилині: одержавши пас від Донована, він відправив м'яч у ворота Сан-Хосе ударом низом. На 36-й хвилині Бекхем асистував Доновану, який вдало пробив з лінії штрафний. До кінця матчу рахунок не змінився.

У перших двох іграх чемпіонату Американської футбольної ліги (MLS) Гелаксі набрав три очки. У стартовій зустрічі сезону команда Бекхема поступилася на виїзді Колорадо (0:4).

Наступний матч Гелаксі проведе проти Торонто 13 квітня.