Гран-прі Бахрейну: Масса - герой п'ятниці

4 квітня 2008, 16:50
0
3

Бразильський пілот Ferrarі Феліпе Масса виграв другу сесію вільних заїздів Гран-прі Бахрейну в п'ятницю, 4 квітня.

Масса був швидший за всіх в першому тренуванні зранку, а в другій сесії вільних заїздів вийшов за межу однієї хвилини й 32 секунд - 1.31,420. Другим став його напарник Кімі Райкконен (1.32,327).

"Дійсно люблю цей трек, тут у мене завжди гарні результати. Сподіваюся, я зможу сказати те ж саме в неділю. Мені вдалося вдало проїхати коло. Звичайно, це ще ні про що не говорить, адже в нас із Кімі сьогодні були різні програми. Але коло все одно було хорошим", - зазначив Фелвпе Масса.

"З огляду на, що поки в мене нуль очок, подіум буде гарним результатом. Але, зрозуміло, якщо ми можемо боротися за перемогу й привезти додому 10, це буде ще краще. Постараємося витиснути з уік-енду все, що зможемо", - вважає бразилець.

Слідом за гонщиками Скудерії розташувалися два пілоти McLaren - Хейккі Ковалайнен (1.32,752) і Льюїс Хемілтон (1.32,847), для якого друге тренування закінчилося достроково.

Британець втратив контроль над машиною в сьомому повороті, сріблистий болід вилетів із траси й урізався в захисні бар'єри. Його права частина при цьому виявилася сильно ушкоджена, але Хемілтон, на щастя, не постраждав при цьому сам.

П'ятий час показав Роберт Кубіца на BMW Sauber (1.32,915). А дворазовий чемпіон світу Фернандо Алонсо (Renault) зайняв 12-те місце, поступившись Массі більше двох секунд (1.33,755).

Кваліфікаційні сесії й гонку Гран-прі Бахрейна можна буде подивитися на телеканалах REN-TV і Мегаспорт в 14:00 і 14:30 за київським часом, відповідно.