Українська фехтувальниця завоювала срібло кадетської першості світу

7 квітня 2008, 11:34
0
6

Киянка Валерія Чудикова отримала срібну медаль на кадетській першості світу з фехтування, яка стартувала вчора в місті Акіріалі (Італія).

В 1/8 фіналу Валерія перемогла польку Марту Пуда (15:12), в 1/4 фіналу обіграла корейську спортсменку Шин Чої (15:10), у півфіналі перемогла Лі Шолтен (15:13), а у фіналі поступилася угорці Каті Варлей (11:15).

Сім уколів не вистачило ще одній українці Аліні Комащук з Нетішина, щоб потрапити в трійцю найкращих. У чвертьфіналі Аліна поступилася майбутній чемпіонці Каті Варлей (7:15).  На попередньому щаблі Варлей вибила зі змагань одеситку Олену Кравацьку (15:4), яка теж захищала честь України на Першості Світу.

Паралельно зі змаганнями з жіночої шаблі проходила й першість з рапіри серед юнаків. Трошки не дотяг до медалі Ревуцький Ігор, програвши чвертьфінальний двобій Хусейну Хосовському  з Німеччини 12:15.

Українці Тельних Тарас і Стадник Володимир посіли відповідно 21 і 46 місця.