Фінал Суперліги: Салават Юлаєв виходить вперед

8 квітня 2008, 00:42
0
4

Уфимський Салават Юлаєв вийшов вперед у фінальній серії чемпіонату Росії з хокею з ярославським Локомотивом.

Третій матч протистояння, що відбувся в Ярославлі, завершився з рахунком 4:1 на користь Салавата. Четверта гра, яка може стати останньою, пройде 9 квітня.

Уфимці відкрили рахунок вже на третій хвилині, коли воротар Локомотива Семен Варламов не впорався  з кидком Андрія Сидякіна з гострого кута і пропустив шайбу між щитків. Господарі відігралися на 17-ій хвилині: Збинек Іргл вдало зіграв на п'ятачку і переправив шайбу у ворота Олександра Єременка.

У другому періоді Салават Юлаєв двічі реалізував більшість, причому в обох випадках відзначилися захисники – Віталій Прошкін і Андрій Кутейкін. Після дальніх кидків гравців уфимського клубу шайба обидва рази змінювала  напрям. Наприкінці  зустрічі остаточний рахунок встановив Олександр Пережогін, що вразив ворота Локомотива кистьовим кидком в ближній верхній кут.

Рахунок у фінальній серії до трьох перемог став 2:1 на користь Салавата. Четверта гра відбудеться 9 квітня в Ярославлі, а п'ята (за потреби) - 11 квітня в Уфі.