БК Київ і Азовмаш здобули перші перемоги в плей-офф

18 квітня 2008, 11:51
0
4

Головні фаворити плей-офф чемпіонату України з бабскетболу БК Київ і Азовмаш одержали свої стартові перемоги у чвертьфіналі розіграшу на вибування.

У першому матчі плей-офф Суперліги київські Вовки повністю контролювали перебіг двобою з Дніпром. Один раз за всю гру дніпропетровцям вдалося зрівняти рахунок (під кінець другого періоду), але не більше того. В остаточному підсумку, БК Київ здобув перемогу 82:66 (23:13, 18:18, 21:11, 20:24).

Найрезультативнішими гравцями матчу стали відразу двоє: Пух Джеттер із БК Київ і Олександр Панченко з Дніпра. Вони набрали по 16 очок.

Маріупольський Азовмаш удома обіграв Черкаських Мавп. Зі стартової сирени й аж до фінальної вели в рахунку Леви. І хоча в прикінцевій чверті Мавпи зробили все, що могли, аби наздогнати господарів, гандикап маріупольців усе одно залишився  чималим - +13. Таким чином, 93:80(29:19, 21:17, 22:19, 21:25) - перемога Азовмаша.

Найрезультативнішим баскетболістом зустрічі став Арчібальд, який набрав 20 очок. Одним пунктом йому поступився МVP матчу зірок Суперліги Ліаделіс.