Україна програла Угорщині й не змогла вийти в елітний дивізіон

19 квітня 2008, 17:26
0
9

Збірна України програла останній матч збірній Угорщини на чемпіонаті світу з хокею (перший дивізіон, група В) у японському Саппоро, і не змогла вийти у вищий дивізіон.

У першому періоді зустрічі перевага Угорщини була безперечною - 19:6 по кидках. У результаті, на першу перерву українці пішли, програючи 0:2.

У другому угорцям вдалося швидко забити і практично забезпечити собі перемогу. Але збірна України змогла оговтатися від шоку, і в другому періоді статистика кидків у ворота була на нашу користь - 18:7. Олег Благой на 37 хвилині забив перший гол, а вже через 43 секунди Віталій Семенченко скоротив відставання до мінімуму.

Третій період пройшов за акуратних дій команд. Угорці стримали пресинг збірної України на останніх хвилинах і навіть змогли забити - 2:4.

Таким чином, збірна України завоювала срібло чемпіонату світу в першому дивізіоні й наступного року продовжить виступ у цьому дивізіоні.

За матеріалами: Сегодня