ЦСКА перемагає у фіналі Євроліги УЛЄБ

5 травня 2008, 08:58
0
5

Московський ЦСКА у фіналі Євроліги УЛЄБ переміг Маккабі. У матчі за третє місце перемогу святкували баскетболісти італійського клубу Монтепаскі.

У фіналі Євроліги УЛЄБ зійшлися ізраїльський Маккабі і російський ЦСКА. Перші дві чверті не визначили лідера на майданчику: на велику перерву команди пішли з мінімальною перевагою ЦСКА - 42:41 (22:21, 20:20).

Однак у третій чверті московський клуб спромігся зробити невеликий ривок, і результат  перед останнім періодом був 63:57 на користь ЦСКА.

У прикінцевій чверті москвичі не залишили шансів Маккабі, і матч скінчився з рахунком 28:20. Підсумковий результат зустрічі - 91:77. ЦСКА вдруге за три роки стає переможцем Євроліги УЛЄБ.

У матчі за третє місце італійська команда Монтепаскі обіграла в овертаймі іспанську Тау Кераміку - 97:93 (21:19, 17:22, 23:20, 18:18, 18:14). Героєм матчу став гравець Монтепаскі Лавріновіч, який набрав 19 очок і зробив 7 підборів.

Двома днями раніше Сієна програла в півфіналі ізраїльському Маккабі, а Тау поступилася московському ЦСКА.

Приз найкращого гравця турніру дістався нападникові ЦСКА Рамунасу Шишкаускасу.