NBA: Боротьба триває

6 травня 2008, 11:25
0
5

У ніч на вівторок, 6 травня, у NBA відбулися два матчі чвертьфінальних серій плей-офф. Нинішній чемпіон Сан-Антоніо поступився на виїзді Новому Орлеанові з рахунком 84:102, а Детройт з рахунком 100:93 узяв гору над Орландо. Команди-переможниці ведуть у серіях 2-0.

Новий Орлеан - Сан-Антоніо - 102:84 (22:23, 20:20, 36:18, 24:23)

НО: Пол (30 + 12 передач), Пітерсон (12), Стояковіч (25), Д.Вест (10 + 10 підборів), Чендлер (5 + 11 підборів) - старт; Парго (4), Ілай (3), Веллс (2), Дж.Райт (6), М.Джеймс (5), Х.Армстронґ (0), Р.Бовен (0)

СА: Т.Паркер (11), Фінлі (4), Дункан (18 + 8 підборів), Б.Бовен (4), Кріс Пол втрачає м"яч (Reuters)К.Томас (9 + 7 підборів) - старт; Джинобілі (13 + 7 передач), Удока (7), Беррі (14), Оберто (4), Оррі (0), Вон (0), Д.Стаудмайр (0)

Рахунок у серії – 2-0

Лідер Шершнів Кріс Пол набрав 30 очок і зробив 12 передач, а його одноклубник Предраґ Стояковіч зробив п'ять триочкових кидків, набравши всього 25 очок. Лідер Сан-Антоніо Тім Дункан здобув найкращий у своїй команді результат – 18 очок і 8 підборів. Наступні два матчі серії до чотирьох перемог пройдуть на майданчику чемпіонів.

Детройт – Орландо – 100:93 (29:29, 21:11, 28:36, 22:17)

Д: Біллапс (28), Гемілтон (14), Прінс (17 + 10 підборів), Максіелл (11 + 3 блок-шоти), Р.Воллес (17) - старт; Макдайєсс (6 + 8 підборів), Стакі (5), Ретліфф (0), Аффлало (2), Еррманн (0)

О: Нельсон (22 + 7 підборів), М. Еванс (13), Льюїс (20), Туркоґлу (12 + 7 передач), Двайт Говард (22 + 18 підборів) - старт; Боґанс (0), Арройо (4), Дулінґ (0), Фойл (0)

У матчі Детройта й Орландо ключовим став триочковий снайпера Пістонс Чонсі Біллапса наприкінці третьої чверті. На цей момент його команда поступалася в рахунку одним очком. Гравці Орландо  Чонсі Біллапс не витримує натиску Говарда (Reuters)протестували проти того, щоб м'яч зараховували, стверджуючи, що час третьої 12-хвилинки вже минув, але судді не змінили своє рішення.

В останній чверті Детройт не тільки втримав перевагу, але й довів розрив у рахунку до семи очок. Найрезультативнішим у переможців став сам Біллапс, який набрав 28 очок. В Орландо вирізнився центровий Двайт Говард, на рахунку якого 22 очок і 18 підборів.

Потішив головний тренер Детройта Фліп Сондерс, який зізнався, що злякався за результат матчу після семи триочкових поспіль від баскетболістів Меджик у третій чверті матчу: "Сім поспіль - це доволі непогано, навіть за умови, що ніхто їх не захищав. От тоді  дійсно стало страшно, і це головна зброя Орландо. У такі моменти починаєш замислюватися: "А вони взагалі промахнуться?". Хоча в четвертому чверті Стен ван Ганді, напевно, думав: "А ми хоч раз влучимо?".