Шахтар виграє Кубок України

7 травня 2008, 20:00
0
3

Кубок України. Фінал Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) - 2:0. Голи: Гладкий (44), Гай (76)

Кубок України. Фінал

Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) - 2:0

Голи: Гладкий (44), Гай (76)

Попередження: Мандзюк (16), Алієв (68) - Кучер (32), Єзерський (56), Гладкий (87)

Харків. Стадіон Металіст. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Швецов (Одеса)

--------------------------------------------------------------------------------

Шахтар: Пятов - Рац, Срна, Чигринський, Кучер, Хюбшман, Дуляй, Фернандіньо, Ілсіньо, Гладкий, Брандао

Тренер: Мірча Луческу

Динамо: Шовковський - Маркович, Каддурі, Діакате, Мандзюк, Юссуф, Гіоане, Корреа, Алієв, Бангура, Кравець

Тренер: Юрій Сьомін

На трибунах значна перевага вболівальників Шахтаря. Донецький клуб привіз на фінал 15 тисяч уболівальників, тоді як киян приїхало лише 4 тисячі.

1-а хвилина - Матч розпочався

Кравець намагався пройти правим флангом, але Чигринський жорстко зустрів динамівця перед штрафною - все у межах правил. Варто зазначити, що в Харкові йде дощ.

3-а хвилина - Фернандіньо прострілював у штрафну площу, Діакате підняв м’яч над штрафною, а Ілсіньо в боротьбі з Мандзюком порушив правила.

4-а хвилина - Бангура намагався зміститься з лівого флангу в центр і пробити, але проти гвінейця щільно зіграв захист Шахтаря. М’яч відлетів до Гладкого, але Мандзюк чітко зіграв на випередження.

9-а хвилина - Масована атака донецького клубу. Зазначимо, не дуже впевнено зіграв київський захист, у результаті Юссуф вибив м’яч на кутовий. Подачу Фернандіньо Алієв перехопив. Повторний навіс закінчився ударом Срни повз ворота.

11-а хвилина - Знову проривався по флангу Кравець, простріл перехоплюють захисники і Фернандіньо організовує стрімку атаку. Юссуф упевнено зіграв у відборі.

13-а хвилина - Штрафний у бік Шахтаря з 30-ти метрів подавав Корреа. Гіоане пробив - неточно.

15-а хвилина - Гладкий пробив з півкола штрафної, м’яч пролетів за кілька сантиметрів  від лівої штанги воріт Шовковського! Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі!

16-а хвилина - Попередження Мандзюку. Пятов виніс м’яч у центр, Брандао скинув на Гладкого і Віталієві нічого не залишалося робити, як валити молодого форварда.

17-а хвилина - Фернандіньо оригінально розіграв штрафний, віддавши передачу на хід Ілсіньо, простріл у штрафну перехопив хтось з динамівців. Подача кутового закінчилася порушенням Кучера в атаці.

23-а хвилина - Брандао подавав з лівого флангу, Ілсіньо пішов на м’яч, але йому заважав Діакате і удар у бразильця не вийшов.

24-а хвилина - Брандао з лінії штрафної скинув м’яч під удар Фернандіньо. Якщо б м’яч потрапив би в рамку, не факт що Шовковський відбив би. Дуже небезпечно!

26-а хвилина - Брандао проривався по зоні лівого інсайда, Маркович вибив м’яч на кутовий. Потім відбулася подача Раца, але захист поки що встигає перекривати зони. Шахтар затиснув Динамо на його половині поля! Не можуть зачепитися за м’яч Алієв і Корреа.

29-а хвилина - Цікавий момент: суддя зупинив гру, тому що Бангура лежав у центрі поля. Проте гвінеєць зразу встав і м’яч повернули Шахтареві. Срна щось довго розповідав київському нападаючому.

31-а хвилина - Шовковський ввів м’яч у напрямку Бангура, але форварда киян притримав Кучер. Дуже небезпечний штрафний біля воріт Шахтаря.

32-а хвилина - Удар Алієва - трохи вище!

34-а хвилина - Перший офсайд у матчі: Брандао.

36-а хвилина - Трохи заспокоїлася гра. Динамо перевело гру ближче до центру.

38-а хвилина - Фернандіньо демонструє відмінний дріблінг у центрі поля.

39-а хвилина - Вдалася рідкісна атака Динамо, знову через правий фланг, Гіоане здійснив простріл у центр штрафної, але Кравець зумів зупинити м’яч. А був за чотири метри від рамки!

44-а хвилина - ГОЛ!!!! Гладкий! Ілсіньо увійшов до штрафної в оточенні трьох динамівців і елегантно відкинув м’яч на Гладкого, який з лінії воротаря розстріляв Шовковського.

45-а хвилина – Перерва

46-а хвилина - Другий тайм розпочався

Заміна у складі Динамо: Нінкович виходить на поле замість Марковича. Єзерський вийшов на поле замість Кучера у складі Шахтаря.

48-а хвилина - Корреа бездарно подав перспективний штрафний, потрапивши в одного гравця Шахтаря, який імітував стінку.

49-а хвилина - Діакате не дає Брандау отримати м’яч в штрафній.

53-я хвилина – Доволі сумбурні дії обох команд. Динамо намагається загострити ситуацію на полі, але поки що лише наривається на контратаки Шахтаря.

55-а хвилина - Який момент упустив Бангура!!!!

57-а хвилина - Дві жовті картки заробили гравці Шахтаря: Єзерський і Гладкий.

59-а хвилина - Рац збиває Гіоане у бічної лінії штрафної. Корреа подає, але знову поза адресою.

63-я хвилина - Видалення! Брандао! Він завдає спеціально удар по Корреа.

65-а хвилина - Срна грає в стінку з Ілсіньо в штрафній, але випускає м’яч.

67-а хвилина - Нінкович з лінії штрафної пробиває вище за ворота.

68-а хвилина - Алієв отримує попередження за фол на Фернандіньо.

70-а хвилина - Видалений Діакате за небезпечну гру!!! Пристрасті розгоряються!

Заміна в Шахтарі: Гай замість Дуляя, який отримав травму після удару Діакате.

76-а хвилина - ГОЛ!!!! Гай чарівно пробив у нижній кут. Питання про переможця Кубка майже вирішене.

79-а хвилина - Бангура зчепився з Єзерським. Обох гравців видалено з поля!

84-а хвилина - Заміна в Шахтарі: Вілліан замість Ілсіньо.

87-а хвилина - Видалений Гладкий! Суддя просто в ударі. Цікаво скільки гравців залишиться на полі до кінця матчу?!