ЧС-2008: Фінляндія й Канада в півфіналі

15 травня 2008, 08:15
0
4

У чвертьфінальних матчах на Чемпіонаті світу з хокею, що проходить Канаді, фіни здолали американців, а Канада розгромила Норвегію.

У середу, 14 травня, у Галіфаксі збірна Суомі в овертаймі з рахунком 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) завдала поразки збірній США.

Цього вечора серед переможців «сказали своє слово» Туомо Рууту, Янне Ніскала й Самі Лепісто, а в збірній США – Філ Кессел і Дрю Стаффорд. У півфіналі фіни поборються зі збірною Росії, яка не мала проблем у грі зі шведами, перегравши суперників 6:0. Півфінальна зустріч росіян з фінами відбудеться 16 травня у Квебек-Сіті.

Ще одним півфіналістом чемпіонату світу стала команда Канади. Піонери хокею в цей день у своєму чвертьфінальному двобої в Галіфаксі з рахунком 8:2 (2:1, 3:1, 3:0) розбили норвезьку збірну.

Попри такий сумний підсумковий рахунок до екватора матчу на табло Воротар норвежців Пал Ґротнес відпочиває на воротах (Reuters)горіли цифри 2:2, і лише після гола Джонатана Тейвза рахунок став на користь канадців – 3:2, а гра почала нагадувати вулицю з однобічним рухом.

У переможців три шайби закинув Дерек Рой, дві – Рік Неш, по одній – Тейвз, Дені Гітлі й Райан Гецлаф. У норвежців голи забили Мортен Аск і Матіс Олімб.

У п'ятницю за вихід у фінал команда Канади зіграє у Квебек-Сіті проти збірної Швеції, яка у важкому двобої здолала Чехію.