Ющенко привітав Шахтар

19 травня 2008, 13:06
0
5

Президент України Віктор Ющенко привітав донецький Шахтар з перемогою в чемпіонаті України та завоюванням золотих медалей.

"Сердечно вітаю вас із досягнутою перемогою - завоюванням звання Чемпіонів України з футболу", - зазначається в заяві Віктора Ющенка.

"Бажаю вам нових спортивних досягнень, успішного виступу в Лізі Чемпіонів у наступному сезоні й вагомого внеску представників клубу в змаганнях за збірну України з футболу", - зазначається в документі.

Раніше Шахтар з перемогою привітав їхній принциповий суперник - київське Динамо.

17-й Чемпіонат України завершився в суботу, 17 травня перемогою донецького Шахтаря (74 очка), друге місце завоювало київське Динамо (71 очко). Ці команди будуть представляти країну в Лізі Чемпіонів. Металіст і Дніпро зіграють у Кубку УЄФА, а Таврія в Кубку Інтертото. Покинули вищий дивізіон Закарпаття та Нафтовик.