Компанію Пінгвінам у фіналі Кубка Стенлі склав Детройт

20 травня 2008, 08:12
0
9

Хокеїсти Детройт Ред Вінґз вийшли у фінал Кубка Стенлі, здолавши сьогодні вночі Даллас Старз з рахунком 4:1 у шостому матчі серії.

Червоні Крила не стали відкладати питання про вихід у фінал Кубка Стенлі на сьому гру, тому зробили все можливе, щоб перемогти в Далласі.

Уже в першому періоді у воротах Мартіна Турко побувало три шайби: забили їх Кріс Дрейпер, Павло Дацюк і Даллас Дрейк.

У другій 20-хвилинці успіх Детройта закріпив швед Генрік Зеттерберґ. В останньому періоді Стефан Робідас лише підсолодив поразку Далласа.

Таким чином, Детройт виграв серію проти Далласа з рахунком 4:2, і в суботу буде приймати Піттсбург Пінгвінз на своєму майданчику в першій грі фіналу Кубка Стенлі.

Нагадаємо, учора Піттсбург Пінгвінз із нищівним рахунком 6:0 познущалися над Філадельфією Флайєрс і вперше за 16 років вийшли у фінал Кубка Стенлі.