Євро-2008: Українські юніори капітулюють перед іспанцями

23 травня 2008, 09:35
0
3

З поразки почала свій виступ у відбірковому еліт-раунді Євро-2008 (U-19) юніорська збірна України з футболу.

Команда Олександра Лисенка в рамках кваліфікаційного турніру в 7-й групі у Вірменії поступилася суперникам з Іспанії.

На 17-й хвилині іспанці порушили правила проти Білого, і нападник Динамо Андрій Ярмоленко впевнено реалізував призначений команді пенальті. Піренейці отямилися досить швидко і через чотири хвилини зрівняли рахунок.

У другому таймі українці мали територіальну перевагу, але голи влітали винятково у ворота динамівця Артема Кичака. На 65-й хвилині іспанці забили м'яча після швидкої контратаки, а остаточний рахунок встановили вже на останній хвилині.

Іспанія (U-19) - Україна (U-19) - 3:1

Україна (U-19): Кичак, Сагайдак (Ковальов, 76), Довгий, Петров, Мікіцей, Білий, Степаненко, Мартинюк (Кравець, 46), Політило, Зозуля (Сворак, 67), Ярмоленко.

Голи: Ярмоленко (17, з пенальті) - Еміліо Нсує (21, 90), Аарон Нігуес (65).

В іншому матчі групи збірна Туреччини обіграла вірменів (2:1) і тепер ділить з іспанцями перше місце. Збірна Україна поки що на останньому місці.

Наступний матч збірна України гратиме 24 травня: наші хлопці зустрінуться з вірменськими однолітками.

Нагадаємо, що українські юніори достроково забезпечили собі місце в еліт-раунді Євро-2008, обігравши в жовтні юніорську збірну Молдови з рахунком 2:1.